073 Менеджмент. Управління проектами

Project management 1  Що таке управління проектами

Project manager 1  Хто такі проектні менеджери

Where to work 1  Де працювати?

Project management 1 Основи Project Management

Магістерська програма "Управління проектами" в Україні та всьому світі завжди була створена таким чином, щоб приймати слухачів, які отримали базову освіту за будь-якою спеціальністью.

Отже, Ви маєте змогу навчитися управляти проектами Вашої галузі або, якщо вибір Вашої основної спеціальності Вас вже не влаштовує, обрати інший шлях. Під час навчання у Вас є можливість застосувати отримані знання в обраній Вами галузі під час виробничої практики і дипломного проектування.

Ви отримаєте знання з курсів: методологія управління проектами і програмами, інструментальні засоби в управлінні проектами, інтелектуальні системи підтримки прийняття рішень в управлінні проектами, управління розкладом і вартістю проектів, управління муніципальними і державними проектами і програмами, управління ризиками в проектах, управління командою проекту та іншим

Наші переваги для Вас:

• високий рівень кваліфікації викладачів (доктори та кандидати наук, професори і доценти, керівники органів державної і муніципальної влади та підприємств);
  • сучасні форми і методи навчання, які відповідають міжнародним стандартам;
  • гарне матеріально-технічне забезпечення кафедри (заняття проходять в спеціалізованих лабораторіях з використанням сучасних програмних засобів управління проектами (Microsoft Project, Project Expert, WBS Schedule Pro, Business Studio, MS Planner, Spider Project);
  • ми з повагою ставимось до Вашого бажання бути фінансово незалежними, тому, якщо Ви вже працюєте, Ви маєте змогу користуватися системой дистанційного навчання, створюючи індивідуальний графік.

Ще приємні бонуси:

• ми є корпоративним членом Української асоціації управління проектами (UPMA), яка входить в IPMA (International Project Management Association). Асоціація пропонує нашим випускникам систему сертифікації з видачою сертифікату міжнародного зразка;
  • студенти кафедри щорічно беруть активну участь в Міжнародних конференціях, у Всеукраїнських конкурсах і Олімпіадах, займаючи призові місця.

На кафедрі також існує освітньо-наукова програма 073 Менеджмент. Управління проектами. Її слухачами є студенти, які бажають займатися науковими дослідженнями, продовжувати навчання в аспірантурі. Така програма має більшу тривалість ніж звичайна, освітньо-професійна, за рахунок піврічного стажування.

Працевлаштування.  Випускники мають можливість працевлаштуватися в великі виробничі і торгівельні компанії; відділи управління персоналом і кадрові агентства; організації економічної, виробничої і соціальної сфери; акціонерні товариства; приватні фірми; державні адміністрації. Кафедра допомагає своїм випускникам в працевлаштуванні. Кращі випускники спеціальності мають можливість продовжувати навчання в аспірантурі і докторантурі при кафедрі, захищати кандидатські та докторські дисертації в галузі технічних наук.

Термін навчання:

денна форма - 1,5 роки (освітньо-наукова програма - 2 роки);

заочна форма - 2 роки (освітньо-наукова програма - 2,5 роки).

Контакти:

Завідувач кафедри Чумаченко Ігор Володимирович