Підсумки міжнародної науково-практичної конференції «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами (ММП-2017)»

12-13 вересня 2017 р. у м. Коблево пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами (ММП-2017)». На пленарних та секційних засіданнях було обговорено основні напрями та перспективи  науково-технічних дослідів, досвіду впровадження сучасних методів  економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій  в управління бізнесом, проектами та програмами. Висвітлено сучасний рівень розвитку теорії та практики інноваційного менеджменту, управління проектами і економічної  безпеки.

Ініциаторами та організаторами конференції стали Міністерство освіти і науки України, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова, Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування, Південний державний проектно-конструкторський та науково-дослідний інститут авіаційної промисловості, Громадська академія наук, (Лодзь, Польща).

До програмного комітету конференції від нашого Університету увійшли: голова – Бабаєв В.М., доктор наук з державного управління, професор, академік МІА України, ректор Університету; та член програмного комітету – Чумаченко І.В., доктор технічних наук, професор, академік АЕН України, завідувач кафедрою управління проектами в міському господарстві і будівництві.

Опубліковано матеріали конференції:

Міжнародна науково-практична конференція «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами (ММП-2017)», Коблево, 12-13 вересня 2017 р. Праці – Харків: ХНУРЕ, 2017. – 198 с.

happybirthday