Вийшла з друку монографія “Математичні моделі та новітні технології управління економічними та технічними системами”

В монографії представлено наукові розробки провідних  вчених щодо розвитку підприємств, управління його діяльністю, результатів впровадження інформаційних технологій та технологій управління проектами та програмами.

Видання рекомендовано для фахівців у галузях управління економікою, інформаційних технологій, управління проектами і програмами – для студентів та аспірантів, а також науковців і викладачів ВНЗ.

Редактором монографії виступив завідувач кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, доктор технічних наук, професор Чумаченко І.В.

Математичні моделі та новітні технології управління економічними та технічними системами: монографія / за заг. ред В.О. Тімофєєва, І.В. Чумаченко – Харьков: ФОП Мезіна В.В., 2017. – 317 с.

happybirthday