Вийшла з друку монографія «Проектне управління стратегією сталого розвитку територій»

Монографія є результатом виконання співробітниками кафедри  управління  проектами в міському господарстві і будівництві держбюждетної теми – «Проектний підхід до формування стратегії сталого розвитку територій». У монографії проаналізовано ряд сучасних технологій та підходів управління для формування стратегії сталого розвитку територій та детально обґрунтовано вибір проектного підходу. Дістав подальший розвиток метод відбору компонентів стратегії сталого розвитку територій. Проаналізовано стан соціально-економічного розвитку регіону з урахуванням впливу агломераційних процесів, управління якими є однією із основних складових стратегії сталого розвитку територій. Теоретично узагальнено нові наукові розробки у сфері проектного управління стратегією сталого розвитку територій, розвитку інноваційної діяльності підприємств та управління проектами і програмами.

Представлено результати впровадження технологій управління бізнесом, проектами та підприємствами. Видання рекомендовано для фахівців у галузях державного управління, управління проектами і програмами, інформаційних технологій, для студентів та аспірантів, а також науковців і викладачів вищих навчальних закладів. Співавтором та редактором монографії виступив ректор Університету, професор Бабаєв В. М.

Проектне управління стратегією сталого розвитку територій: монографія / за заг. ред. В. М. Бабаєва; Харків. нац. ун-т міськ. госп-ва ім. О. М. Бекетова. – Харків : ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, 2017. – 194 с

happybirthday

На сайті Один гість та користувачі відсутні