Скарбничка студентської команди  "Enactus ХНУМГ" поповнилася черговими перемогами!

22 червня 2018 року під час урочистого прийому Харківського міського голови Г.А. Кернеса відбулось урочисте нагородження переможців Міського конкурсу «Харків – місто молодіжних ініціатив». Мер вручив авторам кращих проектів Подяки Харківського міського голови та грошові призи.  На реалізацію кожного з вказаних проектів їх автори  отримали по 15 тис. грн.
Конкурс проводиться втретє і кожного року наші студенти достойно представляють рідний університет у різних номінаціях!

Вітаємо міжфакультетську  команду нашого університету   "Enactus ХНУМГ"  та її наставників доцента кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Кадикову І.М. та асистента Хвостіченка В.В. з перемогою проектів у міському конкурсі «Харків - місто молодіжних ініціатив», а саме:
- 2 місце у номінації «Рідному Харкову - сталий розвиток» посів проект "Створення інфраструктури та зони відпочинку для мешканців Слобідського району". Автори проекту - магістрант освітньої програми "Комп'ютерні науки. Управління проектами" Оніщенко Владислав, бакалавр зі спеціальності «Геодезія та землеустрій» Кінь Данило. Науковий керівник роботи - доцент  кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Старостіна А.Ю.

n1

d1

- 2 місце у номінації «Харків - місто відкрите, творче, толерантне» посів проект "Box of Help".  Автор проекту - магістрант освітньої програми "Менеджмент. Управління проектами" Антонюк Євген.  Науковий керівник роботи - доцент  кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Старостіна А.Ю.

n2

d2

Бажаємо переможцям завзятості у реалізації проектів, керівникам та наставникам - натхнення у роботі із оновленим складом університетської команди  "Enactus ХНУМГ" у сезоні 2018-19 навчального року!

Баннер Довідника 2018

happybirthday