Міська рада проводить конкурс молодіжних есе

У Харкові оголосили конкурс молодіжних есе на тему: «Участь молоді у розвитку місцевої демократії: практичні ініціативи та візії».

Конкурс присвячений Європейському тижню місцевої демократії, який проходитиме з 15 до 21 жовтня. Ціль конкурсу - розвиток у дітей і молоді активної громадянської позиції, підвищення їх зацікавленості у розвитку місцевої демократії, готовності брати участь у розбудові демократичного суспільства, формування європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини.

У конкурсі можуть взяти участь молоді люди віком від 16 до 25 років. Есе необхідно подати українською мовою, обсягом - від 250 до 300 слів. Оформлення - формат Microsoft Word (шрифт Times New Roman, 14), інтервал - 1,5; поля сторінок: ліве - 3 см, праве - 1 см, нижнє і верхнє - 2 см. Перед подачею необхідно заповнити анкету. Роботи приймаються до 18:00 12 жовтня за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Журі оцінюватиме роботи за такими критеріями:

- оригінальність викладених думок, креативність (5 балів);

- достовірність і практичність пропонованих рішень і термінів виконання робіт (15 балів);

- обґрунтованість необхідності впровадження запропонованих ідей (10 балів);

- розуміння і чіткість бачення впровадження запропонованих рішень (конкретні дії та заходи, етапи та послідовність їх реалізації) (15 балів);

- послідовність, логічність викладу думок (5 балів).

Роботи із запозиченнями без належного їх оформлення і посилань на авторів будуть дискваліфіковані.

Автори найкращих есе зможуть пройти стажування у Молодіжній раді при Харківському міському голові та розглянути можливості реалізації запропонованих ними в есе ідей.

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном: +38(057)-760-74-48 або написавши листа на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Зазначимо, що конкурс проводить Харківська міська рада спільно з Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна та Харківським національним університетом міського господарства ім. О. М. Бекетова.

За матеріалами http://www.city.kharkov.ua

Баннер Довідника 2018