073 Менеджмент. Управління проектами

Project management 1  Що таке управління проектами

Project manager 1  Хто такі проектні менеджери

Where to work 1  Де працювати?

Спеціальність: 073 Менеджмент. Освітня програма: Управління проектами

Проектний менеджер – це висококваліфікований фахівець, що володіє системою знань з управління проектами в будь-якій сфері людської діяльності, яка має на меті досягнення конкретного і ефективного результату.

Сподіваємось, Ви вже прочитали про те, що таке проектний менеджмент і де працюють проектні менеджери. До цього відзначимо, що за даними Project Management Institute, оплата праці в галузі управління проектами буде збільшуватися щороку на 5%.

salary

Які знання Ви отримаєте, навчаючись у нас? На рисунку представлено загальний профіль освітньої програми 073. Менеджмент. Управління проектами. Це компетенції, знання і навички, які набувають наші студенти. Якщо Ви бажаєте отримати більш докладну інформацію про навчальний план, дивиться перелік дисциплин для вивчення.

Bachalor

Наші переваги для Вас:

• високий рівень кваліфікації викладачів (доктори та кандидати наук, професори і доценти, керівники органів державної і муніципальної влади та підприємств);
  • сучасні форми і методи навчання, які відповідають міжнародним стандартам;
  • гарне матеріально-технічне забезпечення кафедри (заняття проходять в спеціалізованих лабораторіях з використанням сучасних програмних засобів управління проектами (Microsoft Project, Project Expert, WBS Schedule Pro, Business Studio, MS Planner, Spider Project).

Ще приємні бонуси:

• ми є корпоративним членом Української асоціації управління проектами (UPMA), яка входить в IPMA (International Project Management Association). Асоціація пропонує нашим випускникам систему сертифікації з видачою сертифікату міжнародного зразка;
  • кафедра іноземних мов і національні культурні центри Університету надають можливість вивчати другу іноземну мову;
  • студенти кафедри щорічно беруть активну участь в Міжнародних конференціях, у Всеукраїнських конкурсах і Олімпіадах, займаючи призові місця.

Працевлаштування.  Випускники мають можливість працевлаштуватися в великі виробничі і торгівельні компанії; відділи управління персоналом і кадрові агентства; організації економічної, виробничої і соціальної сфери; акціонерні товариства; приватні фірми; державні адміністрації. Кафедра допомагає своїм випускникам в працевлаштуванні. Кращі випускники спеціальності мають можливість продовжувати навчання в магістратурі, аспірантурі і докторантурі при кафедрі, захищати кандидатські та докторські дисертації в галузі технічних наук.

Зарахування здійснюється за результатами конкурсу сертифікатів українського центру якості освіти.

Випускники технікумів приймаються на 2 або 3 курс.

Контакти:

Завідувач кафедри Чумаченко Ігор Володимирович