ХV Міжнародна науково-практична конференція "Управління проектами у розвитку суспільства"

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XV Міжнародної науково-практичної конференції "Управління проектами у розвитку суспільства", яка відбудеться з 18 по 19 травня 2018 року в Київському  національному університеті будівництва і архітектури. Тема конференції: «Управління проектами в умовах переходу до поведінкової  економіки».

Інформаційний лист

Анкета реєстрації

Науково-практична конференція «Стратегія розвитку  міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт)»

Запрошуємо школярів, студентів, аспірантів та молодих науковців до  участі  у  роботі  науково-практичної конференції «Стратегія  розвитку  міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт)», яка відбудеться  11-12  квітня 2018  року  у Харківському  національному  університеті міського господарства імені О. М. Бекетова. Участь у конференції - безкоштовна.

Інформаційний лист

ХІ Всеукраїнська студентська науково-технічна конференція "Сталий розвиток міст"

Розпочалась підготовка до ХІ Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції "Сталий розвиток міст" (83-а студентська науково-технічна конференція), яка відбудеться 24-26 квітня 2018 р. у Національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова. Запрошуємо студентів кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві до участі у конференції.  Участь у конференції - безкоштовна для студентів Університету. Публікація тез доповідей буде проводиться відповідно до наукових напрямків Університету за рекомендацією секції та оргкомітету конференції. Тези приймаються на кафедрі до 25.02.2018 р. 

Детальніше: ХІ Всеукраїнська студентська науково-технічна конференція "Сталий розвиток міст" - 2018

Перелік міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2018 році

Запрошуємо Вас ознайомитися з повним Переліком проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2018 році.

Integrated management-2018

Шановні колеги, запрошуємо до участі у 9-й Міжнародній науково-практичній конференції «Інтегроване стратегічне управління, управління портфелями, програмами, проектами».

 

Детальніше: Міжнародна конференція IM-2018

Підсумки міжнародної науково-практичної конференції «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами (ММП-2017)»

12-13 вересня 2017 р. у м. Коблево пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами (ММП-2017)». На пленарних та секційних засіданнях було обговорено основні напрями та перспективи  науково-технічних дослідів, досвіду впровадження сучасних методів  економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій  в управління бізнесом, проектами та програмами. Висвітлено сучасний рівень розвитку теорії та практики інноваційного менеджменту, управління проектами і економічної  безпеки.

Детальніше: Підсумки міжнародної науково-практичної конференції ММП-2017

VIII Міжнародна науково-практична конференція «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ: ПРОЕКТНИЙ ПІДХІД В СУЧАСНОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ»

Шановні колеги! Запрошуємо прийняти участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференції «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ: ПРОЕКТНИЙ ПІДХІД В СУЧАСНОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ», яка відбудеться 12-13 жовтня 2017 року в Одеській державній академії будівництва і архітектури.

Детальна інформація в інформаційному листі.

Міжнародна науково-практична конференція "Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами"

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами", яка відбудеться 12 - 15 вересня 2017 року в м. Коблево Миколаївської  області.

Інформаційний лист

Матеріали науково-технічної конференції "Сталий розвиток міст" - 2017

Запрошуємо Вас ознайомитися з матеріалами науково-технічної конференції "Сталий розвиток міст" ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. Тези доповідей студентів кафедри опубліковано у частині першій - Сталий розвиток міст, будівництво, архітектура.

Детальніше: Матеріали науково-технічної конференції "Сталий розвиток міст" ХНУМГ ім. О.М. Бекетова

Приглашаем принять участие в ХIV Международной конференции "PM Kiev '17

Уважаемые друзья!

Приглашаем вас принять участие в ХIV МЕЖДУНАРОДНОЙ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКОЙ КОНФЕРЕНЦИИ "PM Kiev '17" «Управление проектами в развитии общества», которая традиционно состоится в Киеве 19 - 20 мая 2017 года. На тему: "Развитие компетенций проектного управления в условиях кризиса "

Загрузить регистрационную анкету
Скачать информационное письмо

Сайт конференции - pmkiev.com.ua

Міжнародна науково-технічна конференція "Комп'ютерні науки та інформаційні технології" (CSIT - 2017), 05 -08 вересня 2017, Львівський політехнічний національний університет (конференція SCOPUS і Web of Science)

Call for Papers

ХІ Міжнародна науково-практична конференція магістрантів та аспірантів

Запрошуємо прийняти участь у ХІ Міжнародній науково-практичній конференції магістрантів та аспірантів (5-6 курсів) НТУ "ХПІ".

Інформаційний лист

Запрошуємо до участі у VIII Міжнародній науково-практичній конференції "Інтегроване стратегічне управління, управління портфелями, програмами, проектами"

 

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції "Інтегроване стратегічне управління, управління портфелями, програмами, проектами", яка відбудеться 13-16 лютого 2017 р. в курортному селищі Яблуниця Івано-Франківської області в готельному комплексі "Горгани".

Організаторами конференції є Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" та Українська асоціація управління проектами "УКРНЕТ" при підтримці Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова та Львівського національного аграрного університету. 

Метою конференції є обговорення нових ідей у галузі стратегічного управління, управління портфелями, програмами, проектами.​

Напрямки роботи конференції:

  • Інтеграція стратегічного управління, управління портфелями, програмами, проектами: моделі, методи та технології;
  • Управління ІТ проектами;
  • Застосування ефективних технологій управління на практиці.

strategic1 strategic5strategic2 strategic3 strategic4

Інформаційний лист

II Міжнародна науково-технічна конференція "Комп'ютерне моделювання та оптимизація складних систем"

 

Запрошуємо Вас взяти участь у II Міжнародній науково-технічній конференції "Комп'ютерне моделювання та оптимизація складних систем", яка відбудеться у місті Дніпро з 1 по 3 листопада 2016 року.

Інформаційний лист

VII Міжнародна науково-практична конференція «Управління проектами:  інновації, нелінійність, синергетика»

Запрошуємо прийняти участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Управління проектами:  інновації, нелінійність, синергетика», яка відбудеться 9-10 грудня 2016 року в Одеській державній академії будівництва і архітектури. Детальна інформація в інформаційному листі.

Інформаційний лист

II Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспіратнів та молодих учених "Сучасні напрямки розвитку економіки і менеджменту на підприємствах України"

Участь у конференції безкоштовна. Термін подання тез - до 10 жовтня.

Інформаційний лист.

Науково-практична конференція з соціально-гуманітарних дисциплін «Міжнародне співробітництво для локального розвитку»

 

Громадська організація "Наукове товариство "Слобожанщина" (м. Краматорськ) запрошує вас взяти участь у науково-практичній конференції з соціально-гуманітарних дисциплін «Міжнародне співробітництво для локального розвитку», що буде проведена в дистанційному форматі 26 жовтня 2016 року у м. Краматорськ, Україна.
До участі запрошуються аспіранти, студенти, науковці, громадські активісти, практикуючі спеціалісти.
Збірнику конференції будуть присвоєні бібліографічні індекси УДК, ББК та вихідні дані українського видавництва. Збірник буде видано в електронному та паперовому вигляді.
Матеріали необхідно надіслати до 18:00 17 жовтня 2016 року.
Також запрошуємо вас опублікувати тези у збірнику наукових праць з гуманітарних наук “Personality Development in the Age of Globalization” («Розвиток особистості в епоху глобалізації»), який буде видано 1 грудня 2016 року у м. Ралі, США.
Усі подробиці в інформаційних листах що прикріплюються. Будемо вдячні вам, якщо ви поділитеся інформацією з колегами.
 
 
 

"Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами"

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами", яка відбудеться 13-16 вересня 2016 року в курортній зоні Коблево Миколаївської області.

Інформаційне повідомлення

Ми у соцмережах

happybirthday

Гімн Університету

nuue

На сайті 276 гостей та користувачі відсутні