073 Менеджмент. Управління проектами

 

 

Спеціальність: 073 Менеджмент. Освітня програма: Управління проектами

 

Проектний менеджер – це висококваліфікований фахівець, що володіє системою знань з управління проектами в будь-якій сфері людської діяльності, яка має на меті досягнення конкретного і ефективного результату.


Bachalor

 Наші переваги для Вас:

  • високий рівень кваліфікації професорсько-викладацького складу (доктори та кандидати наук, професори і доценти, керівники органів державної і муніципальної влади і підприємств);
  • високий рівень матеріально-технічної бази кафедри (заняття проходять в спеціалізованій лабораторії з використанням сучасних програмних засобів управління проєктами (Microsoft Project, Project Expert, WBS Schedule Pro, Business Studio, MS Planner, Spider Project);
  • сучасні форми і методи навчання, які відповідають міжнародним стандартам.


Академічні партнери:  Українська асоціація управління проєктами (UPMA), Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти (УАРМБО), консалтингова компанія «TenStep Україна», ГО «Українське науково-освітнє ІТ-товариство».
Високий рівень підготовки випускників кафедри забезпечується глибоким вивченням базових управлінських, технічних, економічних та гуманітарних дисциплін, зміст яких регулярно оновлюється відповідно до світових тенденцій і вимог бізнесу.

Навчальний план передбачає:

  • сучасний менеджмент;
  • потужну ІТ-підготовку;
  • Project Management;
  • мовну підготовку;
  • розвиток Soft Skills.

Міжнародний сертифікат IPMA (International Project Management Association). Ми є корпоративним членом Української асоціації управління проєктами (UPMA), яка входить в IPMA.
Завдяки співпраці з Microsoft  наші студенти отримують доступ до безкоштовного ліцензійного програмного забезпечення (Windows, MS Office). Студенти мають можливість пройти сертифікацію Microsoft.

Міжнародна співпраця в рамках Erasmus + International Credit Mobility із іноземними університетами:  Близькосхідним Технічним Університетом, м. Анкара, Туреччина (METU); Університетом імені Арістотеля, м. Салоніки, Греція; Університетом Нової Горіци, м. Нова Горіця, Словенія; Естонським Університетом природничих наук, м. Тарту, Естонія; Лодзинським технічним університетом, м. Лодзь, Польща.

Працевлаштування. Випускники мають можливість працевлаштуватися в великі виробничі і торгівельні компанії; відділи управління персоналом і кадрові агентства; організації економічної, виробничої і соціальної сфери; акціонерні товариства; приватні фірми; державні адміністрації.
Кафедра допомагає своїм випускникам в працевлаштуванні.


Випускники технікумів приймаються на 2 або 3 курс.

 

Контакти:

Завідувач кафедри Чумаченко Ігор Володимирович
Кабінет 325, 3 поверх центрального корпусу
Тел. 707-31-32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Консультанти  з профорієнтації:

Скачков Олександр Миколайович

Тел.+380976548033

 

 

tov

fstudents

Ми у соцмережах

instagram pmf telegramyoutube

На сайті 27 гостей та 0 користувачів