Хто такі проектні менеджери?

Вони організовані, пристрасні та цілеспрямовані. Вони розуміють стратегічну роль проектів в досягненні організацією успіху, в тому, як вона вчиться і змінюється.

Керівники проектів є агентами змін: вони роблять цілі проекту своїми власними, та використовують свої навички і досвід, щоб надихнути проектну команду почуттям спільної мети. Вони насолоджуються адреналіном нових викликів і відповідальністю за досягнення бізнес-результатів.

Вони добре працюють під тиском і в атмосфері змін. Вони можуть легко перемикатися між «великої картиною» і маленькими, але важливими деталями, знаючи, коли сконцентруватися на кожному.

Керівники проектів культивують у людей навички, необхідні для розвитку довіри і взаєморозуміння між усіма зацікавленими сторонами проекту: його авторів; тих, хто буде використовувати результати проекту; тих, хто розпоряджається ресурсами; членами проектної команди.

Вони мають широкий і гнучкий інструментарій методів для рішення складних, взаємопов'язаних задач. Вони пристосовують свій досвід до контексту і обмежень кожного проекту, знаючи, що немає "одного розміру" для всього різноманіття проектів. Вони постійно удосконалюють свої власні навички і навички своїх команд за допомогою аналізу накопиченого досвіду при завершенні проекту.

Керівників проектів можна зустріти у всякого роду організаціях - як найманих працівників, менеджерів, підрядників і незалежних консультантів. З досвідом, вони можуть стати керівниками програм (відповідати за декілька пов'язаних проектів) або портфельними менеджерами (відповідати за вибір, визначення пріоритетів і узгодження проектів і програм зі стратегією організації).

Вони у великому попиті в усьому світі. Протягом багатьох десятиліть, так як темпи економічного і технічного прогресу пожвавилися, організації направляють все більше і більше їх енергії в проекти, а не рутинні операції.

Сьогодні керівники і менеджери з персоналу визнають управління проектами в якості стратегічної компетенції, яка необхідна для успіху в бізнесі. Вони знають, що кваліфіковані проектні менеджери є одним з найбільш цінних ресурсів.

tov

fstudents

Ми у соцмережах

instagram pmf telegramyoutube

На сайті 48 гостей та 0 користувачів