073 Менеджмент. Управління проектами

 

 

Спеціальність: 073 Менеджмент. Освітня програма: Управління проектами

 

Проектний менеджер – це висококваліфікований фахівець, що володіє системою знань з управління проектами в будь-якій сфері людської діяльності, яка має на меті досягнення конкретного і ефективного результату.

Сподіваємось, Ви вже прочитали про те, що таке проектний менеджмент і де працюють проектні менеджери. До цього відзначимо, що за даними Project Management Institute, оплата праці в галузі управління проектами буде збільшуватися щороку на 5%.

 salary

 

Які знання Ви отримаєте, навчаючись у нас? На рисунку представлено загальний профіль освітньої програми 073. Менеджмент. Управління проектами. Це компетенції, знання і навички, які набувають наші студенти. Якщо Ви бажаєте отримати більш докладну інформацію про навчальний план, дивиться перелік дисциплин для вивчення.

Bachalor

 

 

Наші переваги для Вас:

  • високий рівень кваліфікації викладачів (доктори та кандидати наук, професори і доценти, керівники органів державної і муніципальної влади та підприємств);
  • сучасні форми і методи навчання, які відповідають міжнародним стандартам;
  • гарне матеріально-технічне забезпечення кафедри (заняття проходять в спеціалізованих лабораторіях з використанням сучасних програмних засобів управління проектами (Microsoft Project, Project Expert, WBS Schedule Pro, Business Studio, MS Planner, Spider Project).

Ще приємні бонуси:

  • ми є корпоративним членом Української асоціації управління проектами (UPMA), яка входить в IPMA (International Project Management Association). Асоціація пропонує нашим випускникам систему сертифікації з видачою сертифікату міжнародного зразка;
  • кафедра іноземних мов і національні культурні центри Університету надають можливість вивчати другу іноземну мову;
  • студенти кафедри щорічно беруть активну участь в Міжнародних конференціях, у Всеукраїнських конкурсах і Олімпіадах, займаючи призові місця.

Працевлаштування.  Випускники мають можливість працевлаштуватися в великі виробничі і торгівельні компанії; відділи управління персоналом і кадрові агентства; організації економічної, виробничої і соціальної сфери; акціонерні товариства; приватні фірми; державні адміністрації. Кафедра допомагає своїм випускникам в працевлаштуванні. Кращі випускники спеціальності мають можливість продовжувати навчання в магістратурі, аспірантурі і докторантурі при кафедрі, захищати кандидатські та докторські дисертації в галузі технічних наук.

 

Випускники технікумів приймаються на 2 або 3 курс.

 

Контакти:

Завідувач кафедри Чумаченко Ігор Володимирович
Кабінет 325, 3 поверх центрального корпусу
Тел. 707-31-32, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Консультанти  з профорієнтації:


Хвостіченко Віктор Віталійович
viber 093 070 88 07
email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

fstudents

Ми у соцмережах

youtubeinstagram pmf

 

Сейчас 313 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте