122 Комп'ютерні науки. Управління проектами

 

 

Спеціальність: 122 Комп'ютерні науки. Освітня програма: Управління проектами

 

Управління проектами безпосередньо пов’язано з ІТ-сектором, який займає одну з провідних позицій на ринку вакансій України.

Менеджер IT-проектів –  самостійно збирає інформацію по проекту, проводить дослідження, визначає пріоритети, готує бюджет проекту. В його обов'язки входить: планування проекту, підбір і керівництво командою проекту, проведення переговорів з керівництвом компанії-замовника, виконання плану проекту, внесення необхідних змін і завершення проекту.

 

 it

 Наші переваги для Вас:

  • високий рівень кваліфікації викладачів (доктори та кандидати наук, професори і доценти, керівники органів державної і муніципальної влади та підприємств);
  • сучасні форми і методи навчання, які відповідають міжнародним стандартам;
  • гарне матеріально-технічне забезпечення кафедри (заняття проходять в спеціалізованих лабораторіях з використанням сучасних програмних засобів управління проектами (Microsoft Project, Project Expert, WBS Schedule Pro, Business Studio, MS Planner, Spider Project);
  • використання сучасних IT-методологій (Agile, Scrum, Lean, Kanban, ХР) і програмних засобів управляння проектами  (Trello, Jira, Bitrix).

Ще приємні бонуси:

  • ми є корпоративним членом Української асоціації управління проектами (UPMA), яка входить в IPMA (International Project Management Association). Асоціація пропонує нашим випускникам систему сертифікації з видачою сертифікату міжнародного зразка;
  • кафедра іноземних мов і національні культурні центри Університету надають можливість вивчати другу іноземну мову;
  • студенти кафедри щорічно беруть активну участь в Міжнародних конференціях, у Всеукраїнських конкурсах і Олімпіадах, займаючи призові місця.

 BachalorIT

Високий рівень підготовки випускників кафедри забезпечується глибоким вивченням дисциплін, зміст яких регулярно оновлюється відповідно до світових тенденцій і вимог бізнесу: об'єктно-орієнтоване програмування, іноземна мова з профільним ухилом, скриптові мови програмування, електронний документообіг в проектній діяльності, організація баз даних і знань, технології тестування програмних продуктів, комп'ютерні мережі, оперційні системи, методи і системи штучного інтелекту, теорія прийняття рішень, технології комп'ютерного проектування та інше.

Якщо Ви бажаєте отримати більш докладну інформацію про навчальний план, дивиться перелік дисциплин для вивчення в бакалавраті

Випускник може працювати: керівником проектної групи в IT-компанії, проектним аналітиком комп'ютерних систем, Team Leader, проектним менеджером розробки інтелектуальних систем з використанням штучного інтелекту, проектним менеджером розробки комп'ютерних ігор, менеджером проектів комерційних компаній, експертом з управління проектами, підприємцем, викладачем і т.п.

Випускники технікумів приймаються на 2 або 3 курс.

 

Контакти:

Завідувач кафедри Чумаченко Ігор Володимирович
Кабінет 325, 3 поверх центрального корпусу
Тел. 707-31-32, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Консультанти  з профорієнтації:


Хвостіченко Віктор Віталійович
viber 093 070 88 07
email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

fstudents

Ми у соцмережах

youtubeinstagram pmf

 

Сейчас 3669 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте