122 Комп'ютерні науки. Управління проектами

Спеціальність: 122 Комп'ютерні науки. Освітня програма: Управління проектами

Менеджер IT-проєктів –  фахівець, який планує ІТ-проєкт, здійснює підбір і керівництво командою проєкту, що займається створенням програмних продуктів, проводить переговори з керівництвом компанії-замовника, забезпечує виконання плану проєкту, здійснює управління ризиками та змінами,  забезпечуючи успішне завершення  ІТ-проєкту.

Ефективне навчання забезпечують:

• високий рівень кваліфікації професорсько-викладацького складу (доктори та кандидати наук, професори і доценти, керівники органів державної і муніципальної влади і підприємств, представники ІТ-компаній);
  • високий рівень матеріально-технічної бази кафедри (заняття проходять в сучасній спеціалізованій лабораторії);
  • сучасні форми і методи навчання відповідають міжнародним стандартам;
  • використання сучасних методологій (Agile, Scrum, Lean, Kanban, P2M, Prince, Microsoft Solutions Framework) і програмних засобів управління проєктами  (Microsoft Project, Project Expert, Primavera, WBS Schedule Pro, Business Studio, Bitrix 24).

Академічні партнери:  Українська асоціація управління проєктами (UPMA), консалтингова компанія «TenStep Україна», ГО «Українське науково-освітнє ІТ-товариство».
Університет свіпрацює з IT-компаніями: NIX Solutions, SoftServe,  GlobalLogic, Amazon, Grid Dynamics, Dev.Pro.
Високий рівень підготовки випускників кафедри забезпечується глибоким вивченням дисциплін, зміст яких регулярно оновлюється відповідно до світових тенденцій і вимог бізнесу.

Навчальний план передбачає:

• потужну ІТ-підготовку;
  • Project Management;
  • мовну підготовку;
  • розвиток Soft Skills.

Міжнародний сертифікат IPMA (International Project Management Association). Ми є корпоративним членом Української асоціації управління проєктами (UPMA), яка входить в IPMA.

Завдяки співпраці з Microsoft  наші студенти отримують доступ до безкоштовного ліцензійного програмного забезпечення (Windows, MS Office).
Студенти мають можливість пройти сертифікацію Microsoft.

Міжнародна співпраця в рамках Erasmus + International Credit Mobility із іноземними університетами:  Близькосхідним Технічним Університетом, м. Анкара, Туреччина (METU); Університетом імені Арістотеля, м. Салоніки, Греція; Університетом Нової Горіци, м. Нова Горіця, Словенія; Естонським Університетом природничих наук, м. Тарту, Естонія; Лодзинським технічним університетом, м. Лодзь, Польща.

Випускник може працювати: керівником проєктної групи в IT-компанії, SCRUM-майстром, Product owner, проєктним аналітиком комп'ютерних систем, Team Lead, аналітиком ринку в галузі Product Management, проєктним менеджером розробки інтелектуальних систем з використанням штучного інтелекту, проєктним менеджером розробки комп'ютерних ігор, менеджером проєктів комерційних компаній, експертом з управління проєктами, підприємцем, викладачем тощо.
Випускники технікумів приймаються на 2 або 3 курс.

КАФЕДРА УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ
В МІСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ І БУДІВНИЦТВІ