Правила прийому на навчання до Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова в 2021 році

У 2021 році зарахування здійснюється за результатами конкурсу сертифікатів украинского центру якості освіти (ЗНО) з наступних предметів:

 • Українська мова та література. Математика, Географія або Іноземна мова. Історія України або біологія. Фізика або хімія.
 • Українська мова. Математика. Історія Україниа або біологія. Географія або Іноземна мова.Фізика або хімія.

(Спеціальність: 073 Менеджмент. Освітня програма: Управління проектами)


Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронного кабінету необхідних документів розпочинається 01 липня 2021 року.

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти для здобуття ступеня бакалавра  проводиться в такі  терміни:

Етапи вступної компанії

Денна форма навчання

Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів

01 липня

Початок прийому заяв та документів

14 липня

Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які вступають за результатами співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів

о 18:00

16 липня

Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які вступають тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, а також вступних іспитів та творчих конкурсів, які були складені з 01 по 13 липня

о 18:00

23 липня

Терміни проведення співбесіди

з 17 до 19 липня

Терміни проведення вступних іспитів, творчих конкурсів (проводяться в кілька потоків) для вступників на місця державного та регіонального замовлень

з 01 до 13 липня (включно)

Терміни проведення вступних іспитів, творчих конкурсів (проводяться в кілька потоків) для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб

з 14 до 23 липня 

Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця за державним або регіональним замовленням за результатами співбесіди та за квотою-2 (основний етап),

а також за квотою-2 (завершальний етап)

не пізніше 12:00 20 липня

не пізніше 12:00 29 вересня

Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця за державним або регіональним замовленням  на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1, квотою-3)

не пізніше 

28 липня

Терміни виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного або регіонального замовлення за результатами співбесіди та за квотою-2 (основний етап) (включаючи подання письмової заяви про виключення заяв на інші місця державного замовлення),

а також за квотою-2 (завершальний етап)

не пізніше 10:00 23 липня

до 10:00 30 вересня

Терміни виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного або регіонального замовлення на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1, квотою-3)

до 18:00

02 серпня

Терміни зарахування вступників за державним або регіональним замовленням за результатами співбесіди та за квотою-2 (основний етап)

Заяви зарахованих осіб на інші місця державного замовлення цієї категорії виключаюься

не пізніше 15:00 23 липня

впродовж 23 липня

Терміни зарахування вступників за державним або регіональним замовленням на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1, квотою-3)

09 серпня

Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, за рахунок цільових пільгових державних кредитів

не раніше 10 серпня

Терміни виконання вступниками вимог до зарахування на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, за рахунок цільових пільгових державних кредитів

не пізніше 18:00

13 серпня 

Терміни зарахування вступників за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб

не пізніше 30 вересня 

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти

не пізніше 19 серпня

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб за квотою-2 (завершальний етап)

не пізніше 15:00 30 вересня

ВСТУП НА ОСНОВІ ОКР МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА: Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на другий курс (з нормативним строком навчання) на навчання за освітніми програмами підготовки бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста розпочинається 14 липня і закінчується о 18:00 23 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 24 до 30 липня.

Для вступу на навчання за програмами бакалаврату на основі ОКР молодшого спеціаліста необхідно:

Спеціальность 073 Менеджмент. Освітня програма «Менеджмент. Управління проектами»:

 • сертифікат ЗНО з української мови та літератури
 • сертифікат ЗНО з математики (математики або історії України для небюджетних конкурсних пропозицій)
 • фахове вступне випробування
 • додаткове вступне випробування

Спеціальность 122 Комп'ютерні науки. Освітня програма «Комп'ютерні науки. Управління проектами»:

 • сертифікат ЗНО з української мови та літератури
 • фахове вступне випробування
 • додаткове вступне випробування

Програми фахових вступних випробувань для здобуття ступеня бакалавра

Вступники можуть подати до п’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб не обмежується.

Вартість навчання (першій рік навчання)

Денна форма навчання:

 •    освітня програма Менеджмент. Управління проектами - 24 000 грн
 •    освітня програма Комп'ютерні науки. Управління проектами - 26 000 грн

Заочна форма навчання:

 •      освітня програма Менеджмент. Управління проектами - 15 600 грн

Якщо одним із пунктів Ваших видатків є витрати на навчання, то згідно статті 166 Податкового кодексу України, Ви можете повернути собі частину грошей у вигляді податкової знижки.

Держава зобов’язується відшкодувати витрачені кошти на оплату навчання в дошкільних, позашкільних закладах, закладах загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

Оформити податкову знижку може сам студент (якщо він має офіційний заробіток з якого сплачує податки) або його член сім’ї першого ступеня спорідненості (мати, батько, дружина/чоловік).

Особа, що хоче отримати виплату повинна відповідати наступним критеріям:

 • мати громадянство України та ІПН (ідентифікаційний код);
 • не бути приватним підприємцем;
 • розмір річної заробітної плати повинен бути вище суми податкової знижки (враховується заробітна плата із вирахуваннями ЄСВ, обов’язкових страхових Накопичувального фонду та до недержавного пенсійного фонду);
 • оформити знижку необхідно до кінця податкового року, наступного за звітним. Наприклад, у 2020 році податкова знижка буде враховувати витрати понесені на навчання в 2019 році, а в 2021 році за 2020 рік.

Відшкодування розповсюджуються лише на послуги вітчизняних вищих навчальних закладів та не враховує оплату додаткових курсів чи навчання на військовій кафедрі.

Розмір податкової знижки складе 18 % від вартості навчання. Під час розрахунку відшкодування враховуються фактичні витрати понесені в звітному році (до 2019 року повертались кошти лише за ті семестри, що входили до поточного року, наприклад, 4 місяці навчання у 2019 році вносились до декларації на 2019 рік, тоді інші відображалися б у декларації на 2020 рік).

Контакти:

Давідіч Наталія Василівна

тел. (050) 228 53 61

Кафедра Управління проектами в міському господарстві і будівництві:

кімн. 325 (корпус ЦК, 3 поверх), телефон: (057) 707-31-32, e-mail:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Як знайти Навчально-науковий інститут економіки і менеджменту

Як зайти Навчально-науковий інститут енергетичної, інформаційної та транспортної інфраструктури

Керівникам закладів охорони здоров'яmedic 19

fstudents

Ми у соцмережах

instagram pmf telegramyoutube

Сейчас 1195 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте