Шановні випускники кафедри управління проєктами в міському господарстві та будівництві 2021 року!

Вітаємо вас із успішним завершенням навчання та отриманням диплома «магістра». Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації усіх задумів і творчих планів!

Ви вже частина історії нашого університету, частина згуртованої родини. Щоб не втратити зв’язок, пропонуємо заповнити анкету випускника та вступити до «Товариства випускників та друзів кафедри УПМГБ».

Це дасть вам змогу брати участь у житті кафедри, у подіях, що відбуваються у стінах рідного вишу, у ювілейних зустрічах випускників, заходах, що проводяться Товариством, спілкуватися між собою, бути в курсі всіх новин в Університеті та сприяти розвитку і процвітанню рідного ЗВО!

17 листопада — Міжнародний день Студента! 

Студенти завжди були найбільш волелюбною частиною суспільства та рушієм змін. Не лише ваше майбутнє, а й наше та усієї країни залежить саме від вас — сповнених амбіцій, неймовірних мрій та наповнених оптимізмом та енергією молодих людей. 

Бажаємо усім вам сил та наснаги, міцного здоров’я, гучних перемог та успішних проєктів!

Гарячі запитання та відповіді щодо вакцинації проти COVID-19 та допуску до роботи. Що і як робити з 8 листопада?

08 листопада 2021 року набирає чинності наказ МОЗ №2153 від 04.10.2021 року “Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням”. Пункт 3 цього наказу передбачає, що працівники закладів освіти всіх рівнів, незалежно від типу та форми власності, мають обов’язково отримати щеплення проти Covid-19. Це зумовлено тим, що працівники закладів освіти працюють в умовах підвищеного ризику й наражають на небезпеку себе та інших, а також, щоб забезпечити можливість очного освітнього процесу. 

У зв’язку з тим, що освітній омбудсмен отримав багато звернень та запитань від керівників закладів освіти, педагогічних працівників щодо правомірності відсторонення не вакцинованого працівника від роботи, правових підстав такого відсторонення, щодо того, чи зберігається заробітна плата у відстороненого від роботи нещепленого працівника тощо, ми надіслали лист із проханням надати роз’яснення до Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України та до  Державної служби України з питань праці.

Від двох відомств ми отримали відповіді, вони наведені у дописі. Також ми отримали нові запитання від учасників освітнього процесу, на які надаємо наші юридичні роз’яснення. 

Детальніше...

Тиждень проєктного менеджменту

02.11 вівторок

16-00 Відкриття тижня проєктного менеджменту
Привітальне слово завідувача кафедри управління проєктами у міському господарстві і будівництві професора Чумаченка І. В.
Онлайн-лекція Романа Макарова, голови Громадської спілки “BUILDIT Ukraine”
Форма проведення: конференція в MS Teams.
Доступ за посиланням: https://bit.ly/PM_Opening

03.11 середа
12-00 PM-кінозал
Перегляд та обговорення художніх фільмів з точки зору управління проєктами
Доступ за посиланням: https://bit.ly/PM_Movies

04.11 четвер
16-30 Project Management Live Stream
Івент від компанії SoftServe Education, де хостом буде Денис Прилуцький – директор РМО у SoftServe з понад 20 роками досвіду в проєктному менеджменті. Під час лайв-стріму він відповість на запитання, які ви можете задати завчасно: https://app.softserveinc.com/g/1ilup67u980048o

Доступ до стриму у чаті https://t.me/SoftServeEducation?voicechat

05.11 п’ятниця
12-00 Конкурс відеороликів на найкраще відеопривітання до Дня проєктного менеджера. Підведення підсумків та оголошення переможців
Доступ за посиланням: https://bit.ly/PM_Winners

Підвищення кваліфікації депутатам Харківської міської раду з питань цифрової трансформації

Кафедрою управління проектами в міському господарстві і будівництві ХНУМГ ім. О.М.Бекетова 21 жовтня 2021 року проведене чергове підвищення кваліфікації депутатам Харківської міської раду з питань цифрової трансформації.

Були розглянуті питання поточного рівня реалізації програми як на державному рівні, так і на місцевому. Найбільший інтерес слухачів викликало питання "Цифровий портфель депутата". Змістовно заняття провела к.е.н., доц. Кадикова Ірина Миколаївна.

Детальніше...

V Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА» що відбудеться 18-19 листопада 2021 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Детальніше...

Альфа-Банк запрошує студентів останніх курсів та випускників взяти участь у проекті Sparta Camp

За 8 тижнів учасники матимуть змогу:

Детальніше...

Безкоштовний курс «CS50: Вебпрограмування з Python та JavaScript»

Новий безкоштовний курс «CS50: Вебпрограмування з Python та JavaScript» запускає українська платформа онлайн-освіти Prometheus.

Це — продовження курсу «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету, який називають одним із найкращих курсів для початкового опанування комп’ютерної майстерності у світі.

Розповідаємо деталі: https://dou.ua/goto/pB1S

‼️ Шановні студенти!
‼️ Відповідно до наказу № 359-01 від 27.09.2021 р. «Щодо організації освітнього процесу в умовах посилення карантинних обмежень у першому семестрі 2021-2022 н.р.» освітній процес для здобувачів освіти денної форми навчання у період з 04 по 23 жовтня 2021 р. буде проходити у форматі змішаного навчання (лекційні заняття – в режимі онлайн-конференцій; практичні, лабораторні заняття – очно з дотриманням вимог карантину). Заняття для студентів заочної форми навчання – онлайн.
‼️ Регулярно переглядайте зміни у розкладі занять на сайті.
Бережіть себе та оточуючих! Будьте здорові!

Топ-50 ІТ-компаній України, літо 2021: майже +10 тисяч спеціалістів за пів року

Компанії продовжують активно зростати й демонструють нові рекорди. З’явився перший 11-тисячник, «велика п’ятірка» зросла майже на 4 тисячі фахівців, а топ-50 загалом — на 12%.

За перше півріччя 2021-го кількість спеціалістів у топ-50 зросла на 9719 (12,7%). Минулий рекорд — 11,6% — подолано. Станом на 1 липня у 50 найбільших компаніях в Україні працює 86 тисяч спеціалістів.

Детальніше...

Студенти-контрактники мають можливість повернути частину коштів за навчання: вимоги, калькулятор, документи

Ви можете повернути собі частину витрат за навчання у вигляді податкової знижки, згідно статті 166 Податкового кодексу України.

Відшкодовуються витрати на оплату навчання у дошкільних, позашкільних закладах, закладах загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

Оформити податкову знижку може сам студент (якщо він має офіційний заробіток з якого сплачує податки) або член його сім’ї першого ступеня спорідненості (мати, батько, дружина/чоловік).

Детальніше...

Вітаємо студентів кафедри серед кращіх студентів України з Управління проектами!

Згідно з наказом МОН № 1457 від 24.11.2020 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з  «Управління проектами та програмами» у 2020-2021 навчальному році» 8 квітня 2021 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася підсумкова науково-практична конференція online щодо проведення публічного захисту робіт та визначення переможців конкурсу.

Детальніше...

tov

fstudents

Ми у соцмережах

instagram pmf telegramyoutube

Гімн Університету

nuue

На сайті 383 гостей та користувачі відсутні