До уваги студентів заочної форми навчання!

Кафедра управління проектами в міському господарстві і будівництві запрошує на навчання в магістратурі за освітньою програмою «Управління проектами» (вартість навчання - 2,8 тис. грн. за семестр).

Це єдина в Україні програма, яка існує в межах двох спеціальностей – «Менеджмент» і «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».

Про освітню програму 073 Менеджмент. Управління проектами

Про освітню програму 122 Комп'ютерні науки та інформаційні технології. Управління проектами

Більш докладну інформацію дивіться в розділі «МАГІСТРАТУРА» нашого сайту.

Документи приймаються з 12.12.2016 р. до 31.01.2017 р.

Для запису на консультації та складання вступних іспитів дзвоніть за контактними телефонами або заповніть форму.

доц. каф. УПМГБ Гусєва Юлія Юріївна

тел. +38-066-809-53-22

доц. каф. УПМГБ Косенко Наталія Вікторівна

тел. +38-099-208-44-45

Іспит з іноземної мови складається один раз, його результати діють при вступі на всі спеціальності.