Оголошено додатковий набір до магістратури на заочну форму навчання

Запрошуємо на навчання за освітніми програмами:

073 Менеджмент. Управління проектами (вартість навчання – 2800 грн. за семестр)

122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології. Управління проектами (вартість навчання – 2550 грн. за семестр)

Термін навчання – 2 роки. Документи приймаються у аудиторії 212 цк.

magistr2017 1

Нагадуємо,  що  загальні  збори 5-го курсу відбудуться 11 грудня 2017 року о 12-00 (актова зала Університету). Одразу після зборів Ви маєте можливість отримати консультацію щодо вступу до магістратури кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві. Підходьте до консультантів у залі або до аудиторії 325 цк.

Інформація щодо вступних іспитів:

З 11 грудня (понеділок) по 15 грудня (п'ятниця) з 12-00 до 16-00 у ауд. 325 цк Ви можете:

- подати документи на навчання в магістратурі кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві (документи приймаються до 14 грудня);
- отримати необхідні консультації;
скласти вступний іспит зі спеціальності (матеріали для підготовки).

Іспит з іноземної мови відбудеться 14 грудня о 10-00 (підходити до 212 цк).

На сайті Один гість та користувачі відсутні