Студенти та викладачі відвідали тренінг за програмою “Активні Громадяни” від Британської Ради в Харкові

Студенти та викладачі кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві відвідали тренінг за програмою “Активні Громадяни” від Британської Ради в Харкові.  Отримані сертифікати від директора офісу Британської Ради в Україні Саймона Вільямса,  дають змогу 3 студентам освітньої програми "Управління проектами" Захарченко Насті, Оніщенко Владові та Антонюку Євгенові та  доцентові кафедри УПМГБ Кадиковій І.М. запропонувати свої проекти соціальної дії для фінансування Британською Радою на конкурсній основі за програмою Active Citizens Ukraine.