Реєстрація учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади "Управління проектами" у 2017/2018 р.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова з 15 по 16 березня 2018 року проводить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Управління проектами». До участі у другому етапі запрошуються переможці І етапу олімпіад «Управління проектами» (до 3 осіб – студенти 3-6 курсів, денної форми навчання).

Обов’язкову електронну реєстрацію відкрито! Реєстрація триває до 25 лютого.