Вітаємо магістрів з успішним захистом!

25-26 січня на кафедрі управління проектами в міському господарстві і будівництві  пройшов захист магістерських робіт.

За результатами успішного захисту магістрам було присвоєно кваліфікацію магістр с менеджменту за освітньою програмою "Управління проектами" та магістр з комп’ютерних наук та інформаційних технологій за освітньою програмою "Управління проектами".

Вітаємо вас, Басова Катерина, Євтухова Юлія, Каліненко Богдан, Коваль Валерія, Лепенко Юлія, Логоша Лілія, Попов Юрій, Чернолих Юлія, Зацепілова Дар`я, Орлов Андрій, Чернов Олександр, Власова Вікторія, Гашутін Дмитро, Григоровська Карина, Жидких Ірина, Петрашенко Наталія, Сердюк Вікторія, Харченко Христина!

Бажаємо подальших успіхів!

collage