Консультації щодо вступу на заочну форму навчання

Кафедра управління проектами в міському господарстві і будівництві запрошує вас на навчання в заочній магістратурі за освітньою програмою "Менеджмент. Управління проектами" (спеціальність 073. Менеджмент). На навчання приймаються особи, що мають диплом бакалавра, спеціаліста або магістра з будь-якого напряму підготовки.

Наступного тижня (з 5 по 9 листопада) спеціально для вас ми проводимо консультації щодо вступу: з понеділка по п’ятницю з 10-00 до 15-00 чекаємо на вас у аудиторіях кафедри – 323 або 325 центрального корпусу.

Або приходьте, щоб написати заяву на вступ у кімнату 213 цк з 9-00 до 16-00, перерва з 13-00 до 14-00.