ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з «Управління проектами». Вітаємо переможців!

21 березня 2019 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова було проведено ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з «Управління проектами».

В олімпіаді брали участь 28 студентів з дванадцяти  закладів вищої освіти України. Журі, до складу якого увійшли провідні вчені України, високо оцінило знання учасників та визначило призерів.

Переможцями ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з  «Управління проектами» у 2018/2019 навчальному році стали:

collage

I місце – Бондарчук Тетяна Олександрівна, Національний університет «Львівська політехніка»

ІI місце – Поліщук Світлана Сергіївна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

ІІI місце – Айрапетян Джулія Асканазівна, Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Вітаємо переможців та бажаємо усім учасникам творчих та кар’єрних успіхів!

Результати ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з «Управління проектами»