Харківські школярі дізнались про управління проектами

13 квітня 2019 року в рамках Дня відкритих дверей у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова кафедра управління проектами в міському господарстві та будівництві провела презентації для абітурієнтів.

Під час презентацій школярі на конкретних прикладах дізнались про сутність управління проектами, а також про актуальність цієї спеціальності в Україні та світі. Окрім цього, майбутні студенти отримали корисну інформацію про саму кафедру, що готує спеціалістів цього фаху. Презентації зустріли жваво, слухачі задавали спікерові питання як про професію, задачі керівника проектів, так і про умови навчання на спеціальності.

Учасники заходу також відмітили цікаву і нестандартну подачу інформації. За результатами проведених презентацій майбутні студенти відкрили для себе нові перспективи життєвого вибору. І тепер, коли настане час робити остаточний вибір, їх спектр професійних шляхів стане на одну стежинку ширше.

IMG 20190418 190707 398 1

IMG 20190418 190827 1

IMG 20190418 190907 1

На сайті Один гість та користувачі відсутні