Міжнародна науково-практична конференція "Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами"

Шановні колеги, дорогі друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами", яка відбудеться 9–13 вересня 2019 року у місті Коблево (Миколаївської області).

Основні тематичні напрямки конференції:

• інформаційні технології в бізнесі, економіці та управлінні проектами;
  • економіко-математичне моделювання організаційно-економічних систем;
  • управління інноваційним розвитком підприємств;
  • управління проектами та програмами;
  • економічна безпека.

Робоча мова: українська, російська, англійська.

ОРГКОМІТЕТ ПРОПОНУЄ учасникам конференції взяти авторську участь у іноземній колективній монографії на тему: "Information Systems and Innovative Technologies in Project and Program Management", яку буде видано європейським видавництвом "Landmark" SIA (м. Рига, Латвія) англійською мовою з присвоєнням UDC та номера ISBN, що дає можливість авторам взяти участь у колективній науковій праці, опублікованій у країні Євросоюзу. До участі в написанні колективної монографії запрошуються науковці, викладачі та аспіранти. Наукові роботи аспірантів необхідно направляти виключно у співавторстві з науковим керівником.

Для участі у монографії необхідно на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. направити матеріал відповідно до тематики конференції обсягом не менш 9 стор. Строк до 01.08.2019 року.

Додатково повідомляємо Вам, що відповідно до вимог МОН України щодо присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам відсутність достатньої кількості наукових праць у періодичних виданнях, включених до наукометричних баз Scopus або Web of Science може бути замінена публікацією монографії англійською мовою.

Приймаються матеріали останніх досліджень, що не друкувалися раніше.

Більш детальну інформацію Ви можете переглянути в інформаційному буклеті: english, українська.

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019