Магістратура: єдиний вступний іспит з іноземної мови - правильні відповіді

2 липня вступники на навчання в магістратуру складали єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Із тестовими зошитами єдиного вступного іспиту та правильними відповідями до завдань тесту можна ознайомитися в розділі «ЄВІ/ЄФВВ. УЧАСНИКУ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua

Звертаємо Вашу увагу на те, що з англійської мови розміщено два тестові зошити, оскільки тестування проходило у дві зміни. Зошити першої зміни тестування також було використано для проходження ЄВІ у закладах вищої освіти, що проводили іспит для осіб, які у зв’язку зі станом здоров’я або як вступники, звільнені з військової служби (у тому числі мобілізовані), отримали право складати іспит у відповідних закладах освіти.

Оголошення результатів вступних випробувань здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення.