Кафедра управління проектами в міському господарстві і будівництві запрошує на свято до Дня знань!

У програмі заходу 01/09/19 р.:

16:00 – зустріч першокурсників з деканами факультетів та викладачами кафедр (майданчик біля центрального входу в Університет). Зустріч зі студентами нашого факультету відбудеться у актовій залі.

16:00 – зустріч ректора Університету, професора В.М. Бабаєва з батьками першокурсників. Конференційна зала №1, 2 поверх.

17:00 – урочиста посвята першокурсників у студенти ХНУМГ ім. О.М. Бекетова – біля Центрального входу.

18:00 – святково-розважальні заходи до Дня знань. У програмі: Музичні привітання від Студентського клубу та дискотека за участю DJ Alex Sever та Mc Tache.