Підсумки міжнародної науково-практичної конференції “Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами ММП-2016”

MMP 2016 1

13-16 вересня 2016 року в курортній зоні Коблево Миколаївської області на базі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова проведена Міжнародна науково-практична конференція “Математичне моделювання процесів у економіці та управлінні проектами і програмами ММП-2016”.

Ініціаторами й організаторами конференції виступили: МОН України; Харківський національний університет радіоелектроніки; Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова; Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування; Громадська академія наук м Лодзь, Польща. До програмного комітету конференції від Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова увійшли: голова – ректор Університету Бабаєв В.М., доктор наук з державного управління, професор, академік МІА України та член програмного комітету – Чумаченко І.В., доктор технічних наук, професор, академік АЕН України, завідувач кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві. На участь у конференції надійшло 62 заявок від представників 28 ВНЗ та підприємств. Безпосередньо у роботі конференції взяли участь 47 учасників. Доповіді конференції обговорювалися на 5 секціях: економіко-математичне моделювання організаційно-економічних систем; інформаційні технології в бізнесі, економіці та управлінні проектами; управління інноваційним розвитком підприємств; управління проектами і програмами; економічна безпека.

collage MMP2016

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

На сайті Один гість та користувачі відсутні