Незабаром реєстрація на спеціальну сесію ЄВІ

Спеціально організована сесія ЄВІ, яка відбудеться 05 листопада 2019 року, дозволить охочим скористатися шансом вступу до магістратури у 2019 році.

Реєстрація для участі в цій сесії триватиме з 7 до 15 жовтня (включно). Її здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. В нашому Університеті звертайтесь до деканату Центру заочного навчання.

Для кожного вступника, який отримав від представника приймальної комісії екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Спеціально організована сесія ЄВІ проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб. Вартість цієї сесії – 495 грн.

Сплату послуги з проведення спеціально організованої сесії необхідно здійснити скориставшись інформаційною сторінкою «Кабінет вступника ЄФВВ/ЄВІ».

Якщо протягом п’яти робочих днів із дня завершення реєстрації оплату цієї послуги не здійснено, реєстрація вступника для участі у спецсесії ЄВІ скасовується Українським центром (екзаменаційний листок такої особи вважається недійсним).

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019