Перша зустріч серії тренінгів школи розвитку StartUp School

12 листопада відбулась перша зустріч серії тренінгів школи розвитку StartUp School програми «Активний Громадянин» від British Council. Спікер тренінгу розповів школярам міста Харкова про проекти соціальної сфери, навіщо вони потрібні, та які локальні проблеми вони можуть вирішити. На наступних тренінгах будуть висвітлені питання створення концепції проекту та формалізації грантової заявки. Учасники всіх тренінгів отримають сертифікат Active Citizens від British Council, що надасть змогу отримати мікро-грант на реалізацію проекту у розмірі 15000 грн. Успіхів учасникам тренінгу в покращенні соціального простору міста! Далі буде!

image0 s

image2 s

image4 s

image5 s