Програма студентського обміну Global UGRAD

Центр міжнародноі діяльності та освіти запрошує студентів 1-3 курсів усіх спеціальностей Університету взяти участь у програмі студентського обміну Global UGRAD, що проводиться Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США.

Критерії відбору: академічна успішність, лідерський потенціал, знання письмової та розмовної англійської мови, мотивація, громадська активність та готовність учасника до перебування у США в якості студента по обміну.

Програма обміну студентів вищих навчальних закладів Global UGRAD передбачає наступне фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/із США, навчання в американському університеті, проживання та харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.

 

Строк подання заявок на участь у обміні - 31 грудня 2019 р.

Термін проходження навчання в США - 1 семестр у 2020-2021 н.р.

Детальна інформація та подання заявки на сайті Посольства США в Україні: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/exchange-programs-uk/academic-exchanges-uk/global-ugrad-uk/

За більш детальною інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 2, вул. Куликівський узвіз, 11

tov

fstudents

Ми у соцмережах

instagram pmf telegramyoutube

Гімн Університету

nuue

На сайті 129 гостей та 0 користувачів