Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Управління проектами і програмами». Вітаємо переможців!

На участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Управління проектами і програмами» до Львівського національного аграрного університету надійшло 76 студентських наукових робіт від 97 авторів із 34 закладів вищої освіти.

За результатами І туру був сформований рейтинг наукових робіт. Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України «Щодо проведення інтелектуальних студентських заходів» від 12.03.2020 р. №22.1/10-713 проведення другого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Управління проектами і програмами» у формі підсумкової науково-практичної конференції, що мала відбутися 2 квітня 2020 року, було відмінено, а підсумками зазначеного конкурсу визначено вважати результати першого етапу згідно рейтингу.

Студенти кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Заріцька Вікторія Русланівна та Федяй Юлія Володимирівна здобули диплом ІІІ ступеня. Вітаємо переможців та їх наукового керівника, доцента кафедри Гусєву Ю.Ю.!