Вітаємо школу розвитку «Start Up School» з успішним завершенням навчального року!

Вже другий рік поспіль школярі не тільки навчаються розробляти власні проекти за кураторської підтримки фахівців кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, але й стають учасниками програми Active Citizen від British Council, яка спрямована на інформаційну та фінансову підтримку активної молоді для реалізації соціальних ініціатив. За 2 роки існування «Start Up School» учасниками програми стали більше 200 слухачів. Куратор школи розвитку, професор кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, д. т. н. Дмитро Едуардович Лисенко і запрошений спікер від British Council, координатор проектів за програмою Active Citizens Антон Білюк привітали цьогорічних партисипантів і передали сертифікати British Council до Департаменту освіти Харківської міської ради для подальшого вручення кожному школяру.

Сподіваємося, що заявки наших слухачів успішно пройдуть конкурсний відбір комісії фахівців британської міжнародної організації і отримають грантову підтримку для їх втілення у життя.

Пишаємося нашими авторами проектів і чекаємо наступного року всіх бажаючих навчитися реалізовувати власні ідеї!

STUP1

STUP3