Вітаємо Братерську Наталію з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із «Управління проєктами і програмами»

8 квітня 2021 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася підсумкова науково-практична online-конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із «Управління проєктами і програмами».
За результатами І туру галузева комісія відібрала 22 наукові студентські роботи.
Студенти завзято та креативно захищали авторські наукові розробки, відповідали на запитання і формували перспективи наукових досліджень в управлінні проєктами.
Роботи та виступи конкурсантів ретельно оцінювала авторитетна галузева комісія у складі 26 експертів, які представляли 22 заклади вищої освіти України.
У результаті напруженої роботи експертів, шляхом таємного електронного голосування, було визначено кращих молодих науковців з управління проєктами та програмами і відзначено дипломами І – ІІІ ступенів.
Дипломи І ступеня нагороджено:
Коваленко Анастасію та Дроня Дмитра (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).
Дипломи ІІ ступеня вибороли:
Петренко Наталія (Сумський державний університет),
Братерська Наталія (Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова),
Кашапова Лілія (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).
Дипломи ІІІ ступеня отримали:
Іванов Іван (Київський національний університет імені Тараса Шевченка),
Кисіль Сергій (Львівський національний аграрний університет),
Ревякін Антон (Харківський національний аграрний університет імені Докучаєва),
Дявіл Артем (Університет банківської справи),
Авдєєва Христина (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності)
Козирко Анастасія (Національний університет кораблебудування імені адмірала А. Макарова).
Щирі вітання переможцям Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із «Управління проєктами і програмами»!