Вітаємо студентів кафедри серед кращіх студентів України з Управління проектами!

Згідно з наказом МОН № 1457 від 24.11.2020 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з  «Управління проектами та програмами» у 2020-2021 навчальному році» 8 квітня 2021 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася підсумкова науково-практична конференція online щодо проведення публічного захисту робіт та визначення переможців конкурсу.

За результатами попереднього відбору галузева комісія відібрала 22 кращі наукові студентські роботи. Згідно програми конференції захисти робіт тривали з 10.00 до 17.00. Авторитетна галузева комісія з управління проектами у складі 26 експертів з 22 закладів вищої освіти України ретельно оцінювала наукові роботи та виступи конкурсантів. В результаті напруженої роботи по завершенню конференції галузева комісія шляхом таємного електронного голосування по восьми критеріям визначила кращі роботи та відзначила кращих конкурсантів. 

Вітаємо студентів кафедри, які зайняли  призові  місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з  «Управління проектами та програмами» у 2020-2021 навчальному році» - Братерську Наталію і Федяй Юлію!  Вітаємо також наукового керівника - д.т.н., доцента Лисенка Д.Е.

Бажаємо усім здоров’я та нових творчих звершень!
 
diplom Braterska
 
CollageKonkurs

tov

fstudents

Ми у соцмережах

instagram pmf telegramyoutube

Гімн Університету

nuue

На сайті 2864 гостей та користувачі відсутні