V Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА» що відбудеться 18-19 листопада 2021 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Мета конференції – обговорення проблем та питань перспектив розвитку територій.

Основні тематичні напрямки конференції:

• Міський та регіональний розвиток у системі державного управління та місцевого самоврядування.
  • Економічні, інформаційні, екологічні та соціальні аспекти сталого розвитку територій.
  • Сучасні аспекти розвитку архітектури, містобудування та будівництва.
  • Ресурсо - та енергозбереження. Альтернативні джерела енергії.
  • Транспортні системи та технології.
  • Управління проектами та програмами сталого розвитку територій.
  • Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

Інформаційний лист