КОНКУРС МАЛИХ ГРАНТІВ 2.0.АКТИВУЙ СВОЮ МРІЮ!

CANactions та WNISEF вдруге розпочинає прийом заявок на Конкурс Малих Грантів. Вперше його було проведено у січні-березні 2016 року, в результаті було отримано 262 урбаністичних проекти, що не обмежувались тематикою чи локалізацією, з яких авторитетне журі обрало 7 найкращих. Переможці отримали фінансову підтримку в розмірі до $5 000 для реалізації проектів.

Мета Конкурсу - стимулювати ініціативних громадян до реалізації практичних міських проектів у різних напрямках

Конкурсом передбачено надання грантів у розмірі до $5 000 максимум десяти переможцям, що будуть обрані авторитетним журі, на реалізацію їх конкурсних проектів.

КЛЮЧОВІ ДАТИ

04.10.2016 Oголошення Конкурсу та початок прийому заявок

22.11.2016 Кінцевий термін подачі запитань

29.11.2016 Кінцевий термін подачі заявок та бюджетів

30.11.2016-12.12.2016 Технічна експертиза та відбір фіналістів

13.12.2016 Оголошення фіналістів

14.12.2016-15.12.2016 Проведення skype-інтерв'ю з фіналістами

20.12.2016 Оголошення переможців

01.01.2016-01.07.2017 Реалізація проектів

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ?

• ІНІЦІАТИВНІ ГРОМАДЯНИ
  • НЕУРЯДОВІ ОРГАНІЗАЦІЇ

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ

одна організація чи фізична особа-координатор може подати на конкурс лише один проект;координатор команди обов'язково має бути повнолітнім та дієздатним громадянином України;

УВАГА!
В разі перемоги команда-переможець заключає договір, для цього вона має виступати: - ФОП; - юридичною особою; - громадською організаціює; та знаходитись на території України. Особа чи організація, на яку складено договір несе повну відповідальність за виконання зобов'язань по проекту.

КОМАНДИ ПРОЕКТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ОТРИМАЮТЬ:
фінансування в межах визначеного бюджету;консультативну підтримку в рамках проектів;висвітлення проекту на всіх етапах реалізації Організаторами та медіа-партнерами Організаторів;досвід втілення цікавих та актуальних проектів міського перетворення з прозорим та зрозумілим механізмом реалізації;можливість проведення публічних заходів для обміну досвідом реалізації проектів за підтримки Організаторів.

Детальніше на сайті http://www.dreamactions.com.ua/

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019