РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В МТНК

Реєстрація осіб, які бажають взяти участь  у  магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК), триватиме з 27 червня до 18 липня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти.

Приймальні комісії здійснюватимуть реєстрацію за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Державне підприємство «Інфоресурс» та Український центр оцінювання якості освіти.

Детальніше...
Підготовка до вступу в магістратуру
 
Ми створили для Вас дистанційний курс з інформацією та можливістю підготуватися до вступу на бюджет на наші освітні програми. Для входу на портал дистанційного навчання використовуйте свій запис або логін stud пароль stud. Кодове слово – project.
 
 
Для вступу до магістратури на наші освітні програми використовуватимуться:
 
🎓073 Менеджмент. Управління проєктами – результати магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) + фахового іспиту у закладі освіти на бюджет та контракт;
🎓122 Комп'ютерні науки. Управління проєктами – результати фахового іспиту закладу освіти (бюджет) або розгляду мотиваційного листа (контракт).

Привіт, абітурієнте!

Плануєш вступати на бакалаврат? Якщо так, то цей допис саме для тебе.

Для вступу на бакалаврат на місця за кошти бюджету та на контракт для кон’юнктурних спеціальностей враховуватимуться результати НМТ.

Подання документів і підтвердження місця навчання здійснюватиметься через інтернет.

Для вступу на контракт на некон’юнктурні спеціальності враховуватимуться лише результати розгляду мотиваційних листів.

Реєстрація електронного кабінету – з 1 липня;

Подання заяв для вступу – з 29 липня до:

- 8 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди, творчих конкурсів (які складатимуться з 9 до 16 серпня);

- 23 серпня – для осіб, які вступають за результатами НМТ, а також творчих конкурсів, які були складені з 1 до 18 липня;

Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 29 серпня;

Підтвердження бажання навчатись на бюджеті – 2 вересня до 18:00;

Зарахування:

- бюджет – 5 вересня;

- контракт – визначають правилами прийому закладу, але не пізніше 30 вересня.

Переведення на вакантні місця – до 19 вересня.

Попри те, що процес вступної кампанії складний, ти завжди можеш розраховувати на нашу підтримку. Бажаємо успіхів!

Ще про особливості вступу.

https://t.me/beketovuni_vstup

Привіт, абітурієнте!

Якщо ти плануєш цьогоріч вступати до магістратури, то будь готовий до того, що вступна кампанія відрізняється від вступу на бакалаврат.

Для вступу до магістратури використовуватимуться:

на бюджет та контракт на спеціальності «Право», «Міжнародне право» – результати МКТ;

результати магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) + фахового іспиту у закладі освіти на бюджет та контракт на спеціальності галузей знань:

- 05 «Соціальні та поведінкові науки»;

- 06 «Журналістика»;

- 07 «Управління та адміністрування»;

- 28 «Публічне управління та адміністрування»;

- 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право»)

- для вступу на інші спеціальності (зокрема, 122 "Комп'ютерні науки") – результати фахового іспиту закладів освіти (бюджет) або розгляду мотиваційного листа (контракт).

Вступна кампанія розпочинається дуже скоро. Ось основні етапи, через які доведеться пройти тим, хто бажає вступити до магістратури:

Реєстрація для складання МКТ та МТНК – з 27 червня до 18:00 18 липня;

Основна сесія МКТ і МТНК – з 10 до 17 серпня, додаткова – з 7 до 10 вересня;

Реєстрація електронних кабінетів – з 1 серпня;

Подання заяв для вступу розпочинається 16 серпня та завершується:

- 23 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди замість МТНК або МКТ;

- 15 вересня – для осіб, які вступають на основі результатів МТНК, МКТ або тільки фахового іспиту в закладі освіти;

Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 20 вересня;

Підтвердження бажання навчатись на бюджеті – до 18:00 24 вересня;

Зарахування:

- бюджет – 25 вересня

- контракт – визначається правилами прийому закладу, але не пізніше 30 листопада.

Переведення на вакантні місця – до 10 жовтня.

Ще про особливості вступу.

https://t.me/beketovuni_vstup

Челендж для молодих аналітиків📊 Опануй Power BI та отримай запрошення на роботу до лідера агроринку!

Чим займаються аналітики у найбільших компаніях, та як туди потрапити студенту? Power BI Analytics Challenge — відповідь на обидва запитання. Ти відчуєш себе аналітиком у Kernel, розберешся з ринком залізничних перевезень, опануєш сучасний інструмент Power BI та заявиш про себе.

Ти зможеш проаналізувати:
👉 Що впливає на вартість оренди зерновозів
👉 Маршрути та обсяги перевезень до портів
👉 Як посуха та інші природні умови формують ціни
👉 Прогнози розвитку ринку залізничних перевезень

🎁 Учасників чекають практичні завдання, консультації з ключовими менеджерами підрозділів фінансового планування та контролінгу Kernel, презентація своїх ідей ТОПам, сертифікати про участь у челенджі (які якісно доповнять резюме 😉) та запрошення на роботу для найкращих!

А переможець отримає ноутбук у подарунок!

Важлива інформація!
 

З метою організації освітнього процесу в умовах посилення карантинних обмежень, запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 з 31.01.2022 р. до 26.02.2022 р. освітній процес в #ХНУМГ ім. О.М. Бекетова переведений в дистанційний режим.

⚠️ Cлідкуйте за змінами у розкладі занять ⚠️

Бережіть себе та оточуючих!

Оголошено черговий конкурс для студентів на участь у програмі STUDY TOURS TO POLAND

Study Tours to Poland (STP) це програма Польсько-американського фонду свободи, яку реалізує Фонд «Лідери змін» у співпраці з Фондом «Боруссія». В рамках Програми організовуються навчальні візити до Польщі для осіб зі Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії. Пропозиція Програми спрямована до студентів та професіоналів різних галузей і спеціальностей.

Візити планується реалізувати у квітні та травні 2022 року, а учасниками програми можуть стати студенти з України віком 18-21 років. Умови участі та деталі конкурсу можна знайти на сайті www.studytours.pl. Заявки приймаються до 11 лютого 2022 року.

Шановні випускники кафедри управління проєктами в міському господарстві та будівництві 2021 року!

Вітаємо вас із успішним завершенням навчання та отриманням диплома «магістра». Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації усіх задумів і творчих планів!

Ви вже частина історії нашого університету, частина згуртованої родини. Щоб не втратити зв’язок, пропонуємо заповнити анкету випускника та вступити до «Товариства випускників та друзів кафедри УПМГБ».

Це дасть вам змогу брати участь у житті кафедри, у подіях, що відбуваються у стінах рідного вишу, у ювілейних зустрічах випускників, заходах, що проводяться Товариством, спілкуватися між собою, бути в курсі всіх новин в Університеті та сприяти розвитку і процвітанню рідного ЗВО!

17 листопада — Міжнародний день Студента! 

Студенти завжди були найбільш волелюбною частиною суспільства та рушієм змін. Не лише ваше майбутнє, а й наше та усієї країни залежить саме від вас — сповнених амбіцій, неймовірних мрій та наповнених оптимізмом та енергією молодих людей. 

Бажаємо усім вам сил та наснаги, міцного здоров’я, гучних перемог та успішних проєктів!

Гарячі запитання та відповіді щодо вакцинації проти COVID-19 та допуску до роботи. Що і як робити з 8 листопада?

08 листопада 2021 року набирає чинності наказ МОЗ №2153 від 04.10.2021 року “Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням”. Пункт 3 цього наказу передбачає, що працівники закладів освіти всіх рівнів, незалежно від типу та форми власності, мають обов’язково отримати щеплення проти Covid-19. Це зумовлено тим, що працівники закладів освіти працюють в умовах підвищеного ризику й наражають на небезпеку себе та інших, а також, щоб забезпечити можливість очного освітнього процесу. 

У зв’язку з тим, що освітній омбудсмен отримав багато звернень та запитань від керівників закладів освіти, педагогічних працівників щодо правомірності відсторонення не вакцинованого працівника від роботи, правових підстав такого відсторонення, щодо того, чи зберігається заробітна плата у відстороненого від роботи нещепленого працівника тощо, ми надіслали лист із проханням надати роз’яснення до Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України та до  Державної служби України з питань праці.

Від двох відомств ми отримали відповіді, вони наведені у дописі. Також ми отримали нові запитання від учасників освітнього процесу, на які надаємо наші юридичні роз’яснення. 

Детальніше...

Тиждень проєктного менеджменту

02.11 вівторок

16-00 Відкриття тижня проєктного менеджменту
Привітальне слово завідувача кафедри управління проєктами у міському господарстві і будівництві професора Чумаченка І. В.
Онлайн-лекція Романа Макарова, голови Громадської спілки “BUILDIT Ukraine”
Форма проведення: конференція в MS Teams.
Доступ за посиланням: https://bit.ly/PM_Opening

03.11 середа
12-00 PM-кінозал
Перегляд та обговорення художніх фільмів з точки зору управління проєктами
Доступ за посиланням: https://bit.ly/PM_Movies

04.11 четвер
16-30 Project Management Live Stream
Івент від компанії SoftServe Education, де хостом буде Денис Прилуцький – директор РМО у SoftServe з понад 20 роками досвіду в проєктному менеджменті. Під час лайв-стріму він відповість на запитання, які ви можете задати завчасно: https://app.softserveinc.com/g/1ilup67u980048o

Доступ до стриму у чаті https://t.me/SoftServeEducation?voicechat

05.11 п’ятниця
12-00 Конкурс відеороликів на найкраще відеопривітання до Дня проєктного менеджера. Підведення підсумків та оголошення переможців
Доступ за посиланням: https://bit.ly/PM_Winners

Підвищення кваліфікації депутатам Харківської міської раду з питань цифрової трансформації

Кафедрою управління проектами в міському господарстві і будівництві ХНУМГ ім. О.М.Бекетова 21 жовтня 2021 року проведене чергове підвищення кваліфікації депутатам Харківської міської раду з питань цифрової трансформації.

Були розглянуті питання поточного рівня реалізації програми як на державному рівні, так і на місцевому. Найбільший інтерес слухачів викликало питання "Цифровий портфель депутата". Змістовно заняття провела к.е.н., доц. Кадикова Ірина Миколаївна.

Детальніше...

tov

fstudents

Ми у соцмережах

instagram pmf telegramyoutube

Гімн Університету

nuue

На сайті 2820 гостей та користувачі відсутні