Оголошується пошук молодіжного представника від України на форум «Роль молоді у викорінені бідності та поширенні добробуту у світі, що змінюється»

Щорічно Молодіжний форум Економічної та Соціальної Ради (ЕСР) проводить зустріч з молодіжними представниками різних країн. Тема чергового форуму «Роль молоді у викорінені бідності та поширенні добробуту у світі, що змінюється», який відбудеться 30-31 січня 2017 у центральному офісі ООН (м. Київ).
Молодіжний форум ЕСР відкритий для молоді та представників молодіжних організацій.
Критерії відбору учасників:
· Представник має бути віком від 15 до 29 років;
· Вільно спілкуватися хоча б однією з шести офіційних мов Організації Об’єднаних Націй;
· Бути представником молодіжними організації та\або займається молодіжними питаннями, спільнотами або молдіжними рухами та зможе консультувати інші молодіжні групи;
· Заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/k0hq0l59pcsS9ckV2

Дедлайн подачі аплікаційної форм – 5 грудня.
Детальна інформація  опублікована на офіційному сайті.