ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Інформуємо Вас, що 19-21 лютого 2019 року в смт Славське Львівської області відбудеться 10-та Міжнародна науково-практична конференція «Інтегроване стратегічне управління, управління портфелями, програмами, проектами»

ОРГАНІЗАТОРИ

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Українська асоціація управління проектами

Мета конференції:

обговорення нових ідей в галузі стратегічного управ- ління, управління портфелями, програмами, проектами.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

Секція 1. Інтеграція стратегічного управління, управління портфелями, програмами, проектами: моделі, методи та технології

Прогнозне забезпечення стратегічного управління, управління проектами і програмами.

Моделі та методи стратегічного управління, управління портфелями, програмами, проектами. Маркетингові стратегії в сучасних умовах.

Формування портфеля проектів організації.

Система збалансованих показників.

Оптимізація бізнес-процесів організацій.

Інформаційні технології у стратегічному управлінні, управлінні портфелями, програмами, проектами.

Секція 2. Управління ІТ проектами

Виступ експертів з управління ІТ проектами.

Секція 3. Застосування ефективних технологій управління на практиці

Виступ експертів-практиків з управління.

Виступи випускників спеціальності «Управління проектами» з доповіддю про власні професійні досягнення.

Інформаційний лист