Студенти кафедри управління проектами на Project Idea Show Case

Project Idea Show Case – обов'язковий захід для всіх команд Enactus. На ньому студенти презентують ідеї своїх проектів та отримують зворотній зв'язок від представників бізнесу.

Команда Enactus Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, яку очолює магістрант кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Владислав Оніщенко презентувала свої проектні ідеї та отримала схвальні відгуки від експертів.

Представники Philip Morris International та Студії 42 – Хаб соціальної активності запропонували нашій команді співробітництво та підтримку. У проекті приймають участь Оніщенко В., Морозов М., Антонюк Є., Костюк А., Дубешко Г., Боченко А., Чалая А., Айрапетян Д.

PISC4

PISC1