Вітаємо переможців міського конкурсу «Харків – місто молодіжних ініціатив»!

 

FotorCreated Онищенко Владислав Віталійович та Худяков Ілля Олександрович – студенти третього курсу факультету менеджменту, групи МПД 2013-1 зайняли ІІІ місце в Міському конкурсі «Харків – місто молодіжних ініціатив» в номінації «Харків – територія успішної кар’єри». Проект «Виробництво і продаж замороженого йогурту з наповнювачами за допомогою торгового фургона» зацікавив експертів своєю оригінальністю та зміг вийти у фінал, який проходив на території Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. У фіналі нашим студентам вдалося не тільки розкрити свої ораторські здібності, а й переконати експертів у корисності впровадження такого проекту у життя. Проект було підготовлено та представлено студентами на достойному рівні, що дало змогу зайняти ІІІ місце та виграти 5 000 грн.


24 червня 2016 року в залі засідань Харківської міської ради під час урочистого прийому Харківського міського голови Г.А. Кернеса відбулось урочисте нагородження переможців Міського конкурсу «Харків – місто молодіжних ініціатив». Онищенко Владислав та Худяков Ілля особисто отримали Подяку та Сертифікат на 5 000 грн. від міського голови.
Пишаємось нашими студентами!

 

Кафедра управления проектами в городском хозяйстве и строительстве поздравляет победителей!

image 

Поздравляем студента 4 курса гр. ЭСП Богдана Калиненко и его руководителя доцента Кадыкову И.Н. с победой в конкурсе стипендиальной программы «Завтра.ua» фонда В. Пинчука!

Желаем Богдану и руководителю дальнейших успехов, ведь это вторая победа их тандема: в 2015 г. с работой "Трехгранность паритета требований к компетенциям выпускников ВУЗов Украины" и в 2016 г. - с работой "Построение модели управления временем в системе самоменеджмента студента ВУЗа".

Традиционно кафедра управления проектами в городском хозяйстве и строительстве работает со студентами всех специальностей университета. Приглашаем уже сейчас начать работу по подготовке к следующему сезону конкурса вместе с кафедрой управления проектами.

 

Вітаємо переможця Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління проектами» - Шевченко Наталію!

 

dsc 012114 – 15 квітня 2016 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління проектами». 

В олімпіаді брали участь 58 студентів з двадцяти п’яти  вищих навчальних закладів України. Журі, до складу якого увійшли провідні вчені України, високо оцінило знання учасників та визначило переможців:

I місце – студентка кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Шевченко Наталія Сергіївна;

ІI місце – студент Університету економіки та права «КРОК» Москов Олексій Васильович та студент Херсонського національного технічного університету Дердяк Олександр Олександрович;

ІІI місце – студент Приазовського державного технічного університету Носіков Олександр Миколайович, студент Національного університету «Львівська політехніка» Кушерський Тарас Васильович та студент Київського національного університету імені Тараса Шевченко Перебійніс Олександр Володимирович. 

ФОТОЗВІТ

 

Голова облради за круглим столом зі студентами ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

 

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся зі студентами-третьокурсниками Харківського національного університету міського господарства імені О.Бекетова.

Майбутні фахівці з менеджменту проектної діяльності (МПД) і менеджменту організації міського господарства (МОМГ) дізналися від Сергія Чернова про структуру та особливості діяльності найвищого представницького органу регіону; про повноваження депутатського корпусу та пріоритети в його роботі.

Голова обласної ради говорив також про правові колізії, які закладені чинним законодавством, і зумовлюють конкуренцію компетенцій між виконавчою та представницькою владою, а також   про перспективи, що відкриються перед місцевим самоврядуванням разом із децентралізацією влади. 

Студенти цікавилися найгострішою проблематикою сесійної роботи та питаннями, які вдається депутатам обласної ради вирішувати на користь територіальних громад. Сергій Чернов запросив молодь долучитися до ініціатив обласної ради та взяти участь, приміром, у літературному конкурсі імені О.С.Масельського або «Місцеве самоврядування – це ми!».

Очільник обласної ради запропонував також студентам провести аналіз ефективності роботи депутатів та керівного складу ради. За словами Сергія Чернова, така практика вже неодноразово застосовувалась: завдяки неупередженості та ґрунтовності цих аналітичних даних представники місцевого самоврядування Харківщини мають змогу коригувати свою роботу, підвищуючи її якість.

Для студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.Бекетова  була проведена екскурсія Будинком рад. Окрім кабінету голови облради, молодь побувала у залі для голосування та прес-центрі. Тепер нові знання та враження у них є про символіку Харківщини та регіональні нагороди, про постійні комісії, пленарні засідання та виконавчий апарат облради.

ФОТОЗВІТ

Джерело: Інформаційно-аналітичний портал Харківська Обласна Рада http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/15213-golova-oblradi-za-kruglim-stolom-zi-studentami

 

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління проектами»

 

14-15 квітня 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова проходитиме II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління проектами» серед студентів вищих навчальних закладів.

 

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова з 14 по 15 квітня 2016 року проводить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління проектами». Ознайомитись з документами можна за активними посиланнями на документи.

Документи:

1. Умови проведення олімпіади.
2. Програма проведення олімпіади 2016.
3. Анкета учасника.
4. Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду зі спеціальності «Управління проектами»

Вітаємо з перемогою у Конкурсі молодих вчених!

  

dsc06837

27 квітня 2015 р. в Університеті відбувся фінал ІХ Регіонального конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір». Цього року його учасниками стали студенти 20 вузів, які підготували більше 70 робіт. До конкурсу долучаються інші регіони України, поєднані Всеукраїнською мережею осередків гендерної освіти ВНЗ.


На підставі підготовлених рецензій та публічного захисту були визначені фіналісти конкурсу, серед яких і Крістіна Антипенко – магістр з управління проектами (випускниця 2014 року). Науково-дослідна робота «Гендерні індикатори стратегій організаційного розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків» (наукова керівниця – доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, к.т.н. Фесенко Т. Г.) відзначена ІІ місцем.


Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямку “Управління проектами”!

 

22-23 квітня 2015 р. у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму “Управління проектами”. Організатори: Київський національний університет будівництва і архітектури, Украинская ассоциация управления проектами «УКРНЕТ», Академія управління проектами, Кайдзен клуб в Україні.

Вітаємо студентів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та кафедру Управління проектами в міському господарстві і будівництві з перемогами:

-       Богославець Аліна (гр. ХарМУП) - І місце у командній грі;

-       Плужнікова Марія (гр. МУП-1) - І місце за творче завдання.

              ФОТООТЧЕТ

 
 Экскурсия по Харьковскому городскому совету

 

07.04.2015 студенты кафедры управления проектами в городском хозяйстве и строительстве группы МОМС 2012-1 под руководством доцента кафедры управления проектами Савина Евгения Евгеньевича посетили, центр местного самоуправления в городе - Харьковский городской совет. Ознакомились с особе6нностями процесса организации работы департаментов городского совета, с процедурой приема обращений от физических и юридических лиц какие технологии при этом применяются. Самая интересная, это «фото-жалоба», в ней любой житель города может сфотографировать конкретное проблемное место, в котором требуется работа коммунальных служб, указать адрес, свои контактные данные и отправить в бумажном или электронном виде в городской совет, где сотрудники уже видя степень проблемы, оперативно принимают решение.

Далее студенты побывали в сессионном зале городского совета, увидели, каким образом ведется сессия, как проходят выступления депутатов и голосование. В качестве бонуса все желающие могли сфотографироваться в кресле мэра в этом зале. Затем зал, где ведется прием иностранных делегаций. Убедились,  в нашем городе  приёмы проходят на высоком уровне. В завершении экскурсии в малом зале заседаний городского совета прошла встреча с заместителем городского головы – директором Департамента экономики и коммунального имущества, Фатеевым Михаилом Ивановичем, который очень обширно рассказал о том, что такое стратегия развития города, о проблемах с которыми сталкивается город и о роли местного самоуправления в решении этих проблем.


 

Комфортная жизнь в городе это кропотливый труд сотен людей и для того чтобы грамотно организовать работу по обеспечению жизнедеятельности города необходимо иметь не только определенные умения и навыки, но и талант. Очень радует, что в городе эту работу делают люди, обладающие такими качествами.

         Студенты благодарят сотрудников Харьковского городского совета за оказанное им внимание и за познавательную и интересную экскурсию!

      ФОТООТЧЕТ

 

 

Поздравляем студентку специальности "Управление проектами"!

 

Кафедра управления проектами в городском хозяйстве и строительстве поздравляет Черниченко Е. Н. и ее руководителя доцента Фесенко Г.В. с III - местом на Всеукраинском конкурсе научных работ в области науки "Гражданская оборона и пожарная безопасность". Тема работы: "Моделювання на основі експерних суджень процесу оцінки інформаційної безпеки".

Желаем дальнейших профессиональных успехов!

 

 

 

 

 

Поздравляем магистра специальности "Управление проектами"!

 

Кафедра управления проектами в городском хозяйстве и строительстве  поздравляет Антипенко К.В. и ее руководителя профессора Чумаченко  И.В.  со II-м местом на Всеукраинском конкурсе студенческих научных работ  по специальности "Управление проектами".    Тема работы: "Управление заинтересованными лицами в проекте создания объединения    совладельцев многоквартирного дома в г. Харькове".Желаем дальнейших  творческих и профессиональных побед!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кафедра управления проектами в городском хозяйстве и строительстве поздравляет победителей!

Поздравляем студента 3-го курса гр. ЭСП Богдана Калиненко и его руководителя доцента кафедры УПГХС Кадыкову И.Н. с выходом в финал конкурса стипендиальной программы "Завтра ua"!

Желаем Богдану успехов в борьбе за годовую стипендию!

Традиционно кафедра управления проектами в городском хозяйстве и строительстве работает со студентами всех специальностей университета.

Приглашаем уже  сейчас начать работу по подготовке к следующему сезону конкурсов вместе с кафедрой управления проектами в городском хозяйстве и строительсте.

 

 Поздравляем студентов 5 курса специальности СУП, МУП с выходом во второй тур степендиальной программы Фонда Виктора Пинчука!

За результатами першого туру відібрані роботи:

Магістрів спеціальності "Управління проектами":

- Ел борбар Лізи Саід;

Спеціалістів спеціальності "Управління проектами":

- Петрищевої Дарї Олександрівни;

- Хвостіченко Віктора Віталійовича;

- Черниченко Євгенії Миколаївни.

Всього в  у першому турі взяли участь 1209 конкурсантів. За рішенням Фонду на оцінювання експертам 2-го туру передано 700 конкурсних робіт конкурсантів,які посіли перші 700 позицій в рейтингу 1-го туру.

 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Управління проектами”!

 

23-25 квітня 2014 р. У Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Управління проектами”
Вітаємо студентів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та кафедру Управління проектами в міському господарстві і будівництві з перемогами:
- Короткова Олена (студентка 5 курсу) - І місце у командній грі
- Антипенко Крістіна (магістрантка) - ІІ місце за творче завдання

 2 25.04.2014

 

 

13-14 грудня 2013 р. відбувся науковий візит студентів Університету в Одеську державну академію будівництва та архітектури

 

 01 

Студенти ХНУМГ ім. О.М. Бекетова взяли участь у IV міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених «Управління проектами в умовах  транзитивної економіки», що проходила на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури. У конференції також брали участь молоді вчені з    Дніпропетровська, Києва, Луганська, Миколаєва та інших міст України, а також Росії, Польщі.

 Оргкомітет конференції відзначив кращі доповіді, серед яких – робота магістранта ХНУМГ ім. О.М. Бекетова гр. МУП 2013-2 Євгена Федорова «Оценка проектов  благоустройства городских парков»», науковий керівник – доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, к.т.н. Т. Г. Фесенко.

 

 Кафедра управления проектами в городском хозяйстве и строительстве поздравляет финалистов Национального конкурса проектов  Enactus Украина!

 

Команда Харьковского национального университета городского хозяйства имени А.Н. Бекетова (Рязанцев Вадим, Борисовский Никита, Ефименко Дмитрий), под руководством к.е.н., доцента кафедры управления проектами в городском хозяйстве и строительстве Кадыковой И.Н., стала финалистом национального конкурса Enactus Україна, который проходил в г. Киеве 8 июля 2014 года. Команды разных городов Украины показали результаты своих проектов перед членами жюри конкурса - представителями ведущих международных и украинских компаний. Команда нашего университета представляла проект «Я заметен на дороге», который разрабатывается студентами на кафедре управления проектами в городском хозяйстве и строительстве. Партнерами проекта выступают «Тойота центр Харьков «Автоарт», бизнес-инкубатор Фундации украинско-польского сотрудничества PAUCI и школы г. Харькова. Жюри конкурса по достоинству оценило проект нашей команды и отметило его дипломом Enactus Украина.

Приглашаем абитуриентов и студентов для участия в новых проектах и обучения на специальностях кафедры управления проектами в городском хозяйстве и строительстве: Менеджмент проектной деятельности, Менеджмент рекламной деятельности и PR, Менеджмент организаций местного самоуправления, Менеджмент организации строительства, Управление проектами.

Побеждайте с нами!

            

Як знайти Навчально-науковий інститут економіки і менеджменту

Як зайти Навчально-науковий інститут енергетичної, інформаційної та транспортної інфраструктури

Керівникам закладів охорони здоров'яmedic 19

fstudents

Ми у соцмережах

instagram pmf telegramyoutube

На сайті 206 гостей та користувачі відсутні