#PMвітання

Вітаємо наших нових та "старих" студентів та чекаємо на зустріч із вами вже наступного тижня!

Сьогодні хочемо нагадати вам декілька правил студентів Гарварду. За їхньою думкою кожен, хто мріє стати успішною людиною, має дотримуватися принципів, які будуть названі нижче, протягом всього свого життя.

1. Коли ти спиш, тобі сниться твоя мрія. А коли ти вчишся, втілюєш її в життя.

2. Як тільки тобі здається, що тепер вже пізно щось робити, це навпаки означає, що час для цього ще не настав.

3. Навання тяжке, але це проходить. Якщо ж не навчатися в молоді роки, життя стане мукою.

4. Не важливо, скільки часу ви витрачаєте на навчання, проте головне - які зусилля ви прикладуєте в процесі здобуття знань.

5. Авжеж навчання - це не все життя. Та чого ж ти здатний досягти в житті, якщо ти не можеш впоратися з цієї частиною свого життєвого шляху?!

6. Нехай краще біль приносить вам задоволення, ніж докучає.

7. Роби сьогодні те, що можна відкласти на завтра, та насолоджуйся своїм успіхом.

8. Неможливо бути успішним у всіх сферах, але ви можете досягти бажаного в обраній галузі разом із купою рішучості та самовдосконалення.

9. Пам’ятайте, що ваш час обмежений.

10. Те, що сьогодні - слюні, завтра стане сльозами.

11. Реально вигідно кожному інвестувати в своє майбутнє.

12. Ваш рівень заробітної плати залежатиме від рівня здобутої освіти - це прямо пропорційна залежність.

13. Ця мить вже ніколи не повториться.

14. Поки ти читає ці принципи, твої завтрашні конкуренти старанно навчаються.

15. Без тимчасових освітніх страждань не може бути постійного високого доходу.

Отже, розберіться зі своїми пріоритетами - що для вас найголовніше. У разі, якщо ви прагнете бути гідним громадянином суспільства та досягти своєї мрії - вірте в свої сили.

Навчайтеся та працюйте над собою!