Науково-практична конференція з соціально-гуманітарних дисциплін «Міжнародне співробітництво для локального розвитку»

Громадська організація "Наукове товариство "Слобожанщина" (м. Краматорськ) запрошує вас взяти участь у науково-практичній конференції з соціально-гуманітарних дисциплін «Міжнародне співробітництво для локального розвитку», що буде проведена в дистанційному форматі 26 жовтня 2016 року у м. Краматорськ, Україна.
До участі запрошуються аспіранти, студенти, науковці, громадські активісти, практикуючі спеціалісти.
Збірнику конференції будуть присвоєні бібліографічні індекси УДК, ББК та вихідні дані українського видавництва. Збірник буде видано в електронному та паперовому вигляді.
Матеріали необхідно надіслати до 18:00 17 жовтня 2016 року.
Також запрошуємо вас опублікувати тези у збірнику наукових праць з гуманітарних наук “Personality Development in the Age of Globalization” («Розвиток особистості в епоху глобалізації»), який буде видано 1 грудня 2016 року у м. Ралі, США.
Усі подробиці в інформаційних листах що прикріплюються. Будемо вдячні вам, якщо ви поділитеся інформацією з колегами.