Міжнародна науково-практична конференція "Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами": результати

14–18 вересня 2020 року у місті Коблево Миколаївської області відбулася міжнародна науково-практична конференція "ММП-2020". В рамках конференції здійснювался обмін результатами наукових і практичних  досліджень,  обговорення  актуальних питань  моделювання  процесів  в економіці  та управлінні інноваційними проектами і програмами за основними тематичними напрямками конференції:

• інформаційні технології в бізнесі, економіці та управлінні проектами;
  • економіко-математичне моделювання організаційно-економічних систем;
  • управління інноваційним розвитком підприємств;
  • управління проектами та програмами;
  • економічна безпека.

За результатами конференції видано колективну  монографію, опубліковану у країні Євросоюзу (м.  Рига,  Латвія) англійською мовою на  тему: "Intelligent computer-integrated information technology in project and program management", з присвоєнням UDC та  номера ISBN.

Міжнародна науково-практична конференція «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами» (ММП-2020), Коблево, 14-18 вересня 2020 р. Праці – Харків: ХНУРЕ, 2020. – 144 с.

Intelligent computer-integrated information technology in project and program management [Text] : Collective monograph edited by I. Linde, I. Chumachenko, V. Timofeyev. Riga : ISMA, 2020. 324 p.

Сайт конференції

На сайті Один гість та користувачі відсутні