Всеукраїнська студентська олімпіада "Управління проектами" у 2018/2019 р.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова з 21 по 22 березня 2019 року проводить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади «Управління проектами».

До участі у другому турі запрошуються переможці І туру олімпіад з «Управління проектами» Вашого закладу вищої освіти (до 3 осіб, студенти 3-6 курсу денної форми навчання). Для участі у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади необхідно до 4 березня 2019 року надіслати до Оргкомітету анкети учасників ІІ туру.

Анкети, які надійдуть пізніше вказаного терміну, а також оформлені з порушенням вимог Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, не будуть розглядатися. Термін відправки анкет до базового закладу вищої освіти встановлюється за поштовим штемпелем.

Умови проведення олімпіади:

1. Програма ІІ туру передбачає виконання завдання у два етапи згідно з матеріалами базових компетенції з управління проектами:

- технічні компетенції з управління проектами (включаючи управління інтеграцією, змістом, часом, вартістю, ресурсами, якістю, ризиками, закупівлями, зацікавленими сторонами, тощо);

- поведінкові компетенції з управління проектами (лідерство, участь та мотивація, самоконтроль, творчість, орієнтація на результат, розуміння цінностей, конфлікти, узгодження, тощо);

- контекстуальні компетенції з управління проектами (включаючи проектно-орієнтоване, програмно-орієнтоване, портфельно-орієнтоване);

- компетенції з управління портфелями проектів;

- компетенції зі створення та функціонування офісів з управління проектами;

- компетенції зі створення та функціонування корпоративної системи управління проектами.

Етап перший – комп’ютерне тестування.

Етап другий – вирішення розрахункових завдань.

2. Кожному завданню надається певна кількість балів. За оригінальне, нестандартне розв’язання олімпіадних завдань учасники змагань можуть бути нагороджені заохочувальними та спеціальними дипломами оргкомітету II туру олімпіади.

3. Згідно Положення дипломом I ступеня нагороджується тільки один учасник. Дипломами II і III ступеня можуть бути нагороджені декілька учасників.

4. Довідковими відомостями будь-якого виду користуватися забороняється. Необхідні для розв’язання задач дані будуть надаватися членами журі. Студентам треба мати при собі ручку та блокнот.

Обов’язкова електронна реєстрація учасників буде проводитись з 4 лютого по 4 березня 2019 р. на сайті кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві pm.kname.edu.ua.

День заїзду учасників олімпіади та членів журі з 20 березня 2019 р.

21 березня у Червоному холі університету з 8.00 – 10.00 кожному з учасників олімпіади необхідно отримати індивідуальний код доступу до змагань. Для отримання індивідуального коду доступу студенту необхідно мати студентський квиток або залікову книжку, паспорт.

Прохання квитки на зворотній проїзд придбати завчасно.

Проживання в гуртожитку або готелі за кошти учасників.

Проїзд: від залізничного вокзалу – від станції метро «Південний вокзал» до станції метро «Спортивна» далі перехід на станцію метро «Метробудівників ім. Г.І. Ващенка» їхати до станції метро «Архітектора Бекетова».

Адреса університету: 61002, м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17.

З питань порядку проведення олімпіади звертатись до доцента кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Косенко Наталії Вікторівни.

Контактні телефони: (057) 707-31-32, моб., (099) 208-44-45.

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019