Вітаємо переможців студентського конкурсу "Креативний Харків 2.0" – магістрантів  кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві!

15 листопада в рамках Тижнів Німеччини в Харкові пройшов фінал студентського конкурсу "Креативний Харків 2.0".

Перше місце зайняла команда магістрантів кафедри управління проектами: Оніщенко Владислав, Антонюк Євген, Морозов Максим, Сидорова Альона і Худяков Ілля.

Їх проект з ревіталізації міського простору "Зелений етюд" отримав грант на реалізацію в розмірі 3000 €.

Вітаємо також інші команди нашого Університету, а саме Way to Art (Донченко Ірина, Нелюбин Олександр, Киричко Марія, Олійник Аліна) і Arbor-fountain (Бєляєва Оксана, Дубешко Анна, Чепурна Марія і Машкунова Альона (ХНУБА)) які зайняли трете і друге місця відповідно.

collage1