Монографія "Міжнародні спортивні змагання: механізми державного впливу на регіональний розвиток"

У монографії запропоновано новий концептуальний підхід до розвитку територій як «імпульсів зростання», «осей розвитку» та «плюсів регіонального зростання». Визначено й обгрунтовано роль сучасних спортивних мега-подій як «каталізаторів» активізації (інтенсифікації) соціально-економічних процесів.
Розраховано на широке коло науковців та управлінців-практиків, державних службовців, представників місцевих органів влади й органів місцевого самоврядування, а також усіх тих, хто цікавиться питаннями щодо державного впливу на регіональний розвиток.

Міжнародні спортивні змагання: механізми державного впливу на регіональний розвиток : монографія / В. М. Бабаєв, С. В. Волик; Харків. нац. ун-т міськ. госп-ва ім. О. М. Бекетова. – Харків : ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, 2016. – 213 с.

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

На сайті Один гість та користувачі відсутні