Вийшла з друку монографія “Проектне управління стратегією сталого розвитку територій”

У монографії теоретично узагальнено нові наукові розробки у сфері проектного управління стратегією сталого розвитку територій, розвитку інноваційної діяльності підприємств та управління проектами і програмами. Представлено результати впровадження технологій управління бізнесом, проектами та підприємствами. Видання рекомендовано для фахівців у галузях державного управління, проектами і програмами, інформаційних технологій, для студентів та аспірантів, а також науковців і викладачів вищих навчальних закладів. Співавтором та редактором монографії виступив ректор Університету, професор Бабаєв В. М.

Проектне управління стратегією сталого розвитку територій: монографія / за заг. ред. В. М. Бабаєва; Харків. нац. ун-т міськ. госп-ва ім. О. М. Бекетова. – Харків : ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, 2017. –194 с

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019