Підручник “Основи менеджменту”

Підручник “Основи менеджменту” є частиною проекту Міністерства освіти і науки України з видання базових підручників з більш ніж 20 навчальних          дисциплін. Цей підручник затверджено Міністерством освіти і науки України як підручник для студентів вищих навчальних закладів і він став результатом спільної  роботи представників наукових колективів кращих навчальних закладів України. Співавтором підручника виступив завідувач кафедри управління проектами в  міському господарстві і будівництві, д.т.н., професор Чумаченко І.В.

 

В підручнику розглянуто сутність менеджменту, його місце в системі управління соціально-економічними утвореннями, закони, закономірності та принципи менеджменту, особливості побудови процесу управління в динамічних умовах зовнішнього середовища, загальні та конкретні функції менеджменту, визначені  особливості процесу прийняття та реалізації управлінських рішень тощо. Викладений матеріал містить результати наукових досліджень провідних вчених України, які   вивчали комплексно проблеми менеджменту.

Підручник орієнтований на навчальні програми для фахівців різних напрямів підготовки. Крім того, він буде корисним і для викладачів,  аспірантів, слухачів курсів підвищення кваліфікації, державних службовців та керівників підприємств і організацій, яких цікавлять питання  менеджменту.

Основи менеджменту: підручник для студентів вищих навчальних закладів / кол. авторів; за ред. А.А. Мазаракі; Харків: Фоліо, 2014. – 846 с.

tov

fstudents

Ми у соцмережах

instagram pmf telegramyoutube

Гімн Університету

nuue

На сайті 160 гостей та 0 користувачів