Підручник “Управління проектами: процеси планування проектних дій”

Підручник “Управління проектами: процеси планування проектних дій ” є частиною проекту Міністерства освіти і науки України з видання базових підручників з більш ніж 20 навчальних дисциплін. Цей підручник затверджено Міністерством освіти і науки України як підручник для студентів вищих навчальних закладів і він став результатом спільної роботи представників наукових колективів трьох навчальних закладів: Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, університету економіки та права “КРОК” та Національного аерокосмічного університету “ ХАІ” ім. М.Є. Жуковського. Співавтором та редактором підручника виступив завідувач кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, д.т.н., професор Чумаченко І.В.

В підручнику послідовно викладено методологічні основи управління проектами з деталізованим розглядом усіх процесів планування проектних дій. Розкрито специфіку усіх складових процесів управління проектами на фазі планування. Подано опис проектного підходу, визначено схеми та параметри процесів планування. Запропоновано шаблони проектних документів, наведено численні приклади таких документів та опис процедур їх формування у проектах. Приділено увагу використанню сучасних інформаційних технологій управління проектами, особливо на стадії планування проектів.

Підручник “Управління проектами: процеси планування проектних дій”викладено для студентів вищих навчальних закладів, слухачів магістерських програм за спеціальністю “Управління проектами”, викладачів, магістрів проектного менеджменту, керівників і менеджерів проектів. Також буде корисним для слухачів бізнес-шкіл, програм МВА, інститутів підвищення кваліфікації та структур другої освіти, менеджерів, економістів, інженерів, наукових і практичних працівників, що займаються розробленням і виконанням проектів на основі процесного управління. Стане у нагоді науковцям і практикам, які займаються управлінням проектами і програмами, прагнуть поглибити сої знання та використати їх на практиці.

Управління проектами: процеси планування проектних дій [Текст]: підручник / І.В. Чумаченко, В.В. Морозов, Н.В. Доценко, А.М. Чередниченко. – К.: КРОК, 2014. – 673 с.

tov

fstudents

Ми у соцмережах

instagram pmf telegramyoutube

Гімн Університету

nuue

На сайті 168 гостей та 0 користувачів