І. Единий вступний іспит з іноземної мови

 

Загальна інформація

У 2020 році для вступників в магістратуру  передбачено складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови (основна сесія єдиного вступного іспиту - 1 липня).

Якщо ви вже маєте диплом магістра або спеціаліста, за умови вступу за  кошти  фізичних  та/або  юридичних  осіб, Ви можете скласти іспит  з  іноземної  мови в нашому Університеті - "без ЗНО". Докладніше про дати тут.

Реєстрацію вступників для участі в ЄВІ здійснює Приймальна комісія закладу вищої освіти.

Щоб зареєструватися для проходження ЄВІ вступник має звернутися до одного із закладів вищої освіти, у якому бажає взяти участь у конкурсному відборі. В 2020 році реєстрація відбувається дистанційно.

Реєстрація вступників триватиме з 12 травня по 5 червня 2020 року. Учасник уважається зареєстрованим для проходження  ЄВІ після отримання екзаменаційного листка.

Для зареєстрованих учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Інформацію про пункт тестування, у якому вступник проходитиме вступні випробування, буде зазначено в запрошенні-перепустці, що з’явиться на інформаційній сторінці, не пізніше ніж за три тижні до дня проведення ЄВІ.

Звертаємо увагу на те, що під час реєстрації вступник має вказати назву населеного пункту, у якому він бажає проходити ЄВІ. Вибір міста проходження вступних випробувань не залежить від місця розташування закладу вищої освіти, у якому вступник реєструється.

Єдиний вступний іспит передбачає виконання екзаменаційної роботи з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови.

З тестовими зошитами єдиного вступного іспиту 2019 року, правильними відповідями і таблицею переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100-200 можна ознайомитися за посиланням.

Матеріали для підготовки

Радимо ознайомитися з завданнями минулорічного іспиту. За посиланнями, що розташовані нижче, Ви можете пройти тестування онлайн і отримати результат. Спробуйте!

ЄВІ онлайн з англійської мови

ЄВІ онлайн з німецької мови

ЄВІ онлайн з французської мови

ЄВІ онлайн з іспанської мови

 

ІІ. Фахові вступні випробування

Загальна інформація

При вступі до магістратури абітурієнти складають фаховий іспит зі спеціальності "Управління проектами" (ті абітуріенти, які не мають базової освіти в галузі «Управління та адміністрування» або «Інформаційні технології», складають додатковий іспит (тестування)).

Матеріали для підготовки к іспитам

Докладну інформацію про підготовку до іспитів Ви можете отримати на нашій сторінці в системі дистанційного навчання Університету. Там Ви маєте можливість пройти пробне тестування і ознайомитись з прикладами екзаменаційних завдань. Для входу на сайт дистанційного навчання використовуйте свій логін і пароль. Також Ви можете скористуватися гостьовим входом (нажміть кнопку "Зайти гостем" і прийміть угоду користувача).

Для отримання доступу до тестування зверніться до адміністратора.

Програми іспитів дивіться за посиланням.

Як знайти Навчально-науковий інститут економіки і менеджменту

Як зайти Навчально-науковий інститут енергетичної, інформаційної та транспортної інфраструктури

Керівникам закладів охорони здоров'яmedic 19

fstudents

Ми у соцмережах

instagram pmf telegramyoutube

На сайті 500 гостей та користувачі відсутні