І. Единий вступний іспит з іноземної мови

 

Загальна інформація

У 2019 році для вступників в магістратуру на спеціальності кафедри (073  Менеджмент та 122  Комп’ютерні науки) передбачено складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови (основна сесія єдиного вступного іспиту - 02 липня).

Реєстрацію вступників для участі в ЄВІ здійснює Приймальна комісія закладу вищої освіти.

Щоб зареєструватися для проходження ЄВІ вступник має звернутися до одного із закладів вищої освіти, у якому бажає взяти участь у конкурсному відборі.

Реєстрація вступників триватиме з 13 травня по 3 червня 2019 року. Учасник уважається зареєстрованим для проходження  ЄВІ після отримання екзаменаційного листка.

Для зареєстрованих учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Інформацію про пункт тестування, у якому вступник проходитиме вступні випробування, буде зазначено в запрошенні-перепустці, що з’явиться на інформаційній сторінці, не пізніше ніж за три тижні до дня проведення ЄВІ.

Звертаємо увагу на те, що під час реєстрації вступник має вказати назву населеного пункту, у якому він бажає проходити ЄВІ. Вибір міста проходження вступних випробувань не залежить від місця розташування закладу вищої освіти, у якому вступник реєструється.

Єдиний вступний іспит передбачає виконання екзаменаційної роботи з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови.

З тестовими зошитами єдиного вступного іспиту 2018 року, правильними відповідями і таблицею переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100-200 можна ознайомитися за посиланням.

 

Матеріали для підготовки

Радимо ознайомитися з завданнями минулорічного іспиту. За посиланнями, що розташовані нижче, Ви можете пройти тестування з англійської мови онлайн і отримати результат. Спробуйте, це не так складно, як здається!

ЗНО онлайн 2018 року з англійської мови (тест ЗНО в магістратуру)

ЗНО онлайн 2018 року з англійської мови (іспит у ВНЗ в магістратуру)

ЗНО онлайн 2018 року з англійської мови (магістратура дод. сесія)

 

ІІ. Фахові вступні випробування

 

Загальна інформація

При вступі до магістратури абітурієнти складають фаховий іспит зі спеціальності "Управління проектами" (ті абітуріенти, які не мають базової освіти в галузі «Управління та адміністрування» або «Інформаційні технології», складають додатковий іспит (тестування)).

 

Матеріали для підготовки к іспитам

Докладну інформацію про підготовку до іспитів Ви можете отримати на нашій сторінці в системі дистанційного навчання Університету. Там Ви маєте можливість пройти пробне тестування і ознайомитись з прикладами екзаменаційних завдань. Для входу на сайт дистанційного навчання використовуйте свій логін і пароль. Також Ви можете скористуватися гостьовим входом (нажміть кнопку "Зайти гостем" і прийміть угоду користувача).

Для отримання доступу до тестування зверніться до адміністратора.

Програми іспитів дивіться за посиланням.

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

fstudents

Ми у соцмережах

Гімн Університету

nuue

На сайті Один гість та користувачі відсутні